Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dzierżoniów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dzierżoniów - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dzierżoniów

Sen jest podstawową potrzebą fizjologiczną, na którą przeznaczamy aż ⅓ naszego życia. Dzięki niemu jesteśmy w stanie cieszyć się dobrym samopoczuciem oraz mamy energię do działania. Jednak, jak zadbać o wysokiej jakości wypoczynek? Pomóc w tym może znajomość prawidłowej higieny snu oraz wyposażenie łóżka w materace Dzierżoniów. Wiele osób zastanawia się, dlaczego podłoże do spania jest tak ważne w naszym życiu. Jak się okazuje, odpowiada ono za prawidłowe wsparcie sylwetki oraz kręgosłupa użytkownika, dzięki czemu mięśnie oraz każda komórka naszego ciała może się prawidłowo zregenerować. Co więcej, wpływa na antyalergiczne i higieniczne warunki, pozwalając spokojnie przespać alergikom całą noc. Jednak, aby materace Dzierżoniów mogły prawidłowo spełniać swoją funkcję, to należy je właściwie wybrać. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim indywidualne potrzeby oraz preferencje. Komfort w łóżku jest niezwykle ważny, a zapewnić go mogą jedynie odpowiednio wybrane produkty do spania. Wśród nich przede wszystkim znajdują się materace Dzierżoniów, ale także poduszki i kołdry.

Materace piankowe Dzierżoniów

Materac dla dziecka, nastolatka lub osoby starszej? Nie musisz się już dłużej zastanawiać, jaki rodzaj sprawdzi się najlepiej, gdyż materace piankowe Dzierżoniów są świetne każdym przypadku. Ich budowa, która opiera się na bazie pianki i jest w stanie nie tylko odpowiednio ustabilizować ciało, ale również wspierać zarówno rozwijający się, jak i schorowany kręgosłup. Co więcej, tego rodzaju produkty gwarantują wyjątkowy komfort w czasie użytkowania, a także odczuwalną miękkość czy wrażenie otulenia. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace piankowe Dzierżoniów!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Dzierżoniów

Wielu z nas preferuje wypoczynek na sprężystym podłożu do spania, które zapewnić mogą materace sprężynowe Dzierżoniów. Wszystko za sprawą sprężyn kieszeniowych, które zostały umieszczone w większości modeli. To właśnie one zapewniają redukcję drgań oraz wysoką elastyczność punktową. Jest to możliwe dzięki ich specyficznej budowie, która opiera się na umieszczeniu sprężyn w osobnych kieszonkach, dzięki czemu są w stanie pracować sposób niezależny pod wpływem nacisku. Z uwagi na liczne zalety warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace sprężynowe Dzierżoniów.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Dzierżoniów

Coraz więcej osób jest zaskoczonych faktem, e w czasie wypoczynku można zadbać o kręgosłup. Pomóc w tym mogą materace ortopedyczne Dzierżoniów - specjalistyczne produkty zaliczane jako wyroby medyczne. Umożliwia to wyjątkowa budowa oraz cechy, dzięki którym są one w stanie idealnie dopasować się do sylwetki użytkownika, gwarantując tym samym najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. W ten sposób materace ortopedyczne Dzierżoniów eliminują dolegliwości bólowe wynikające z nabytych chorób kręgosłupa, a także zapobiegają ich pogłębianiu się.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Dzierżoniów

O kręgosłup można zadbać na wiele sposobów, w tym poprzez wyposażenie swojego łóżka w odpowiednie poduszki do spania Dzierżoniów. Dzięki nim możemy zagwarantować prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, a także barków czy głowy. Z uwagi na ich niezwykle ważną funkcję, warto w pierwszej kolejności postawić na wybór właściwego modelu. Pod uwagę należy tutaj wziąć indywidualne potrzeby oraz preferencje użytkownika. Inną kwestią są czynniki, takie jak wysokość, twardość i rodzaj wypełnienia poduszki Dzierżoniów.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Dzierżoniów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: