Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Świebodzice

Materace, poduszki, kołdry, pościel Świebodzice - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Świebodzice

Wysokiej jakości sen można zapewnić sobie na kilka sposobów. W dużej mierze zostały one opisane przez zasady prawidłowej higieny snu, jednak warto pamiętać, że najważniejszą rolę odgrywa tutaj podłoże do spania, czyli materace Świebodzice. Tego rodzaju produkty mają duży wpływ nie tylko na efektywność wypoczynku, ale także wsparcie sylwetki. Wszystko z uwagi na fakt, że zarówno ich wypełnienie, jak i budowa są przystosowane do jak najlepszego dopasowania się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Umożliwia to wsparcie kręgosłupa oraz zapewnienie mu stabilnego ułożenia przez całą noc. W znacznym stopniu minimalizuje to dolegliwości bólowe oraz zapewnia odpowiednią regenerację mięśni. Jednak, zanim wybierzemy materace Świebodzice, warto pamiętać, że powinny być one odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb oraz preferencji. Wszystkie produkty do spania, w tym poduszki, kołdry czy materace Świebodzice wpływają na jakość naszego snu. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie modele są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych i znaleźć coś dla siebie.

Materace piankowe Świebodzice

Komfort i przyjemne otulenie przez podłoże do spania zagwarantować nam mogą jedynie materace piankowe Świebodzice. Jest to możliwe dzięki wyjątkowej piance, która stanowi całe wypełnienie. Można ją podzielić na kilka rodzajów, w tym piankę lateksową, termoelastyczną oraz wysokoelastyczną, a każda z nich odznacza się innymi cechami. Dzięki temu producent jest w stanie je łączyć i zagwarantować wysoką różnorodność modeli dostępnych na rynku, wśród których możemy wybierać. Znacząco to ułatwia dopasowanie ich do swoich osobistych potrzeb oraz preferencji. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie materace piankowe oferuje Świebodzice.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Świebodzice

Coraz więcej osób zastanawia się, w jaki sposób zapewnić sobie wyjątkowo sprężyste podłoże do spania. Idealnym rozwiązaniem będą materace sprężynowe Świebodzice, które w swoim wnętrzu posiadają innowacyjne sprężyny kieszeniowe. Ich budowa różni się od klasycznych, a wszystko z uwagi na fakt, iż zostały osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych. W ten sposób pracują tylko pod wpływem nacisku ciała użytkowania, gwarantując cechy, takie jak redukcja drgań oraz wysoka elastyczność punktowa. Co więcej, materace sprężynowe Świebodzice są wyposażone w pokrowiec z możliwością ściągnięcia, dzięki czemu łatwo zachować je w czystości.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Świebodzice

Decydując się na wysokiej jakości produkty, jakimi są materace ortopedyczne Świebodzice, gwarantujemy sobie komfortowy oraz zdrowy wypoczynek. Tego rodzaju produkty gwarantują najlepsze wsparcie dla naszego kręgosłupa, a wszystko za sprawą unikalnej budowy oraz cech wynikających z zastosowanego wypełnienia. Z uwagi na to idealnie sprawdza się w sypialni osób, które nie tylko chcą w profilaktyczny sposób zadbać o kręgosłup, ale również zmagają się z jego chorobami. Dlatego nie czekajmy i już dziś zainwestujmy w materace sprężynowe Świebodzice!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Świebodzice

Zdrowy sen w pozytywny sposób wpływa na organizm oraz prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia. Z uwagi na to, staramy się wyposażyć łóżko w najwyższej jakości produkty, takie jak poduszki do spania Świebodzice. Umożliwiają one przede wszystkim prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz stabilizację głowy czy barków. Dzięki temu w czasie snu górne partie ciała zachowane są w fizjologicznej pozycji, co przekłada się na brak dolegliwości bólowych po obudzeniu się oraz właściwą regenerację mięśni. Jednak, aby było to możliwe, to warto odpowiednio dopasować poduszki Świebodzice do osobistych preferencji oraz potrzeb.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Świebodzice lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: