Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kłodzko

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kłodzko - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kłodzko

Zastanawiasz się, w jaki sposób zadbać o sen, aby móc cieszyć się wszystkimi jego zaletami? W pierwszej kolejności warto wyposażyć swoją sypialnię w odpowiednie materace Kłodzko, które są w stanie zagwarantować nam wysokiej jakości wypoczynek. W jaki sposób? Jak się okazuje, materace Kłodzko niemal całkowicie odpowiadają za prawidłowe wsparcie kręgosłupa w czasie snu, a także stabilizację całego ciała. Przekłada się to na odciążenie mięśni i ułatwienie ich prawidłowego zregenerowania się. Co więcej, tego typu produkty są w stanie zagwarantować nam antyalergiczne i przede wszystkim higieniczne warunki do spania, a wszystko z uwagi na pokrowiec z zamkiem, gdyż w znaczny sposób ułatwia on jego zdjęcie oraz wypranie. Decydując się na materace Kłodzko, pamiętajmy, że tego typu produkty należy odpowiednio dopasować do osobistych potrzeb i preferencji. Tylko wtedy będą w stanie w prawidłowy sposób spełniać swoją funkcję oraz w pozytywnie wpłyną na jakość i długość snu.

Materace piankowe Kłodzko

Materace piankowe Kłodzko to produkty, które są w stanie dopasować się do każdego z nas, niezależnie od wieku, wagi czy stanu zdrowia. Jest to możliwe dzięki unikalnemu wypełnieniu, które w całości stanowi innowacyjna pianka. Wyróżnić można kilka jej rodzajów, jak np. pianka lateksowa, termoelastyczna czy wysokoelastyczna, z czego każda z nich wyróżnia się innymi cechami. Z uwagi na to, producenci często łączą je ze sobą, dzięki czemu materace piankowe Kłodzko można idealnie dopasować do swoich aktualnych potrzeb oraz preferencji.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Kłodzko

Warto postawić na materace sprężynowe Kłodzko, gdyż są to innowacyjne modele, które wyróżniają się na tle innych unikalną budową wnętrza, które składa się ze sprężyn kieszeniowych. To właśnie one odpowiadają za cechy, takie jak wysoka elastyczność punktowa oraz redukcja drgań. Jest to możliwe poprzez umieszczenie każdej z nich w osobnych kieszonkach materiałowych, które uniemożliwiają im kontakt ze sobą. Z uwagi na wyjątkowe właściwości, materace sprężynowe Kłodzko zalecane są przede wszystkim parom, jednak świetnie sprawdzą się w każdej sypialni.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Kłodzko

Nie wiesz, jak radzić sobie z chorym kręgosłupem w czasie snu? A może chcesz w tym czasie zadbać o niego i w profilaktyczny sposób zapobiec rozwijaniu się schorzeń? Niezależnie od przyczyny, warto postawić na materace ortopedyczne Kłodzko! Dlaczego? Są to wyjątkowe produkty wyróżniające się statusem wyrobu medycznego, który mówi, że ich budowa, wkład oraz właściwości mają pozytywny wpływ zarówno na jakość snu, jak i kręgosłup. Wszystko poprzez odpowiednie dopasowanie się i zachowaniu go fizjologicznym ułożeniu. Z uwagi na to warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace ortopedyczne Kłodzko!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Kłodzko

Poduszki do spania Kłodzko to produkty, które w pozytywny sposób wpływają na jakość i efektywność naszego wypoczynku. Jest to możliwe z uwagi na innowacyjne właściwości oraz unikalną budowę, przez co dopasowują się do anatomicznego kształtu głowy. Dzięki temu wspierają kręgosłup w odcinku szyjnym, zachowując go w fizjologicznym ułożeniu całą noc, a także umożliwiają prawidłową regenerację mięśni. Z uwagi na to, wybierając poduszki Kłodzko, warto uwzględnić osobiste czynniki, potrzeby oraz preferencje, gdyż tylko wtedy będą one mogły we właściwy sposób pełnić swoją funkcję. wdźmy, jakie poduszki Turek są dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Kłodzko lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: