Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Oława

Materace, poduszki, kołdry, pościel Oława - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Oława

Zdrowy i spokojny wypoczynek przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia oraz gwarantuje dobre samopoczucie połączone ze sporymi pokładami energii. Jednak, aby móc odpowiednio się wysypiać, to warto odpowiednio przygotować do tego swoje łóżko i wyposażyć je między innymi w materace Oława. Dlaczego? Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w naszym życiu pełnią materace. W czasie snu odpowiadają one za prawidłowe wsparcie kręgosłupa oraz stabilizują sylwetkę użytkownika. Dodatkowo ich liczne właściwości, głównie antyalergiczne, w pozytywny sposób wpływają na higieniczne warunki do spania. Materace Oława to produkty, które są dostępne dla każdego - zarówno osób młodszych czy starszych, jak i schorowanych. Występują w wielu wariantach, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Decydując się na materace Oława, pamiętajmy, aby uwzględnić osobiste preferencje oraz potrzeby. Inną kwestią są poduszki i kołdry, które dodatkowo zwiększają odczuwalny komfort.

Materace piankowe Oława

Dla wielu z nas w łóżku liczy się komfort oraz bezpieczeństwo. Z uwagi na to, coraz więcej osób decyduje się na materace piankowe Oława, które świetnie sprawdzą się w każdej sypialni. Ich wnętrze oparte jest na innowacyjnej piance, która w zależności od rodzaju, może różnić się właściwościami. Jednak niezależnie od tego, wszystkie materace piankowe Oława odznaczają się wyjątkową miękkością oraz przyjemnym wrażeniem otulenia. Nie czekajmy i już dziś sprawdźmy w sklepach stacjonarnych lub internetowych, który model będzie dla nas najlepszy!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Oława

Szukasz podłoża do spania, które jest w stanie zagwarantować wyjątkową sprężystość? Postaw na materace sprężynowe Oława, które zaliczane są do jednych z najbardziej komfortowych! Dlaczego? Wszystko za sprawą wyjątkowego wnętrza, którego budowa opiera się na innowacyjnych sprężynach kieszeniowych. Zostały one osadzone w pojedynczych, osobnych kieszonkach materiałowych, dzięki czemu pracują w sposób niezależny pod wpływem nacisku ciała użytkownika. W ten sposób materace sprężynowe Oława gwarantują nam wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Oława

Materace ortopedyczne Oława to produkty zaliczane jako wyroby medyczne, które są polecane przede wszystkim osobom zmagającym się ze schorzeniami kręgosłupa. Ich użytkowanie pozwala w prawidłowy sposób dbać o kręgosłup w czasie snu, gdyż są w stanie zapewnić jego fizjologiczne ułożenie. W jaki sposób? Wyjątkowa budowa, jaką charakteryzują się materace ortopedyczne Oława, gwarantują idealne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Z uwagi na ich liczne zalety warto już dziś dowiedzieć się o nich więcej!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Oława

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że poduszki do spania Oława w korzystny sposób wpływają na jakość i efektywność naszego snu. W jaki sposób? Wszystko dzięki ich unikalnej budowie oraz właściwościom, takim jak antyalergiczność, odpowiednia wentylacja wypełnienia czy zdolność do pochłaniania wilgoci z naszej skóry. Właśnie dlatego niezwykle ważne jest, aby dopasować je w odpowiedni sposób do osobistych preferencji oraz potrzeb Nie zapominajmy również o czynnikach, takich jak wielkość, wysokość, twardość czy rodzaj wypełnienia. Zatem nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie oferuje poduszki Oława.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Oława lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: