Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kowary

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kowary - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kowary

Rynek sypialniany w ostatnim czasie bardzo szybko się rozwija. W sklepach stale pojawiają się innowacyjne modele podłoży do snu, które zachęcają do zakupu. Nie da się jednak ukryć, iż szerokość asortymentu potrafi przytłoczyć. W takiej sytuacji warto szukać informacji u źródła i dowiedzieć się, jakie oferują materace Kowary. Te starannie wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości kupisz zarówno stacjonarnie, jak i online - wybór dogodnego sposobu zależy więc jedynie od Ciebie. Materace Kowary to sklep, w asortymencie którego znajdują się przede wszystkim podłoża do snu. Zainteresowani zakupem mają do wyboru propozycje piankowe, sprężynowe, jak i hybrydowe. Po wyborze wypełnienia warto zwrócić uwagę jeszcze na dwa istotne aspekty, a mianowicie na wysokość i twardość podłoża. Należy dobrać je zgodnie ze swoją wagą, wzrostem i preferencjami. Skoro już wiesz, jakie oferują materace Kowary, możesz się skupić na doborze akcesoriów sypialnianych. Przysłowiową “wisienką na torcie” niekiedy bywa bowiem ergonomiczna poduszka, otulająca kołdra, oddychająca pościel i wysokiej jakości stelaż.

Materace piankowe Kowary

Pianki to jedne z najszybciej rozwijających się komponentów na rynku. Nowe, stale odkrywane właściwości tych niesamowitych komponentów są chętnie wykorzystywane przy tworzeniu innowacyjnych wyrobów, takich, jak materace piankowe Kowary. Materiały te sprawiają, że podłoża są niesamowicie wygodne, funkcjonalne, lekkie i elastyczne, dzięki czemu mogą być używane na stelażach posiadających możliwość regulacji zagłówka i podnóżka. Wymienione zalety to tylko kropla w morzu - jeśli chcesz poznać je wszystkie, zapoznaj się z tym, jakie oferują materace piankowe Kowary.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Kowary

Podłoża zbudowane na bazie sprężyn to prawdziwa klasyka gatunku, która nie zawsze trafiała w gusta każdego. Dziś jednak materace sprężynowe Kowary znajdują się wysoko na liście bestsellerów. Dlaczego tak jest? Ponieważ w procesie ich produkcji wykorzystano nowoczesne technologie i innowacyjne komponenty, dzięki czemu podłoże reaguje na naciski wywierane przez użytkownika jedynie w konkretnych miejscach, a nie na całej swojej powierzchni. Sprężyny znajdują się bowiem w osobnych, materiałowych kieszonkach, a więc pracują w pełni indywidualnie. Materace sprężynowe Kowary gwarantują w pełni efektywny sen przez całą noc.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Kowary

Podłoża o właściwościach prozdrowotnych znajdują miejsce dla siebie w coraz większej ilości domów i mieszkań. Już dawno przestały się kojarzyć jedynie ze szpitalami i ośrodkami rehabilitacyjnymi. W związku z tym są również dużo łatwiej dostępne - można je kupić między innymi w sklepie materace ortopedyczne Kowary. Produkty te przyczyniają się do zmniejszenia odczuwanych dolegliwości bólowych oraz zapewniają komfortowy sen na podłożu idealnie dopasowanym do anatomicznej budowy ciała i pozycji snu. Materace ortopedyczne Kowary są polecane zarówno dla tych, którzy chcą leczyć dolegliwości bólowe i schorzenia kręgosłupa, a także dla tych, którzy chcą im zapobiegać.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Kowary

Od jakiegoś czasu można zauważyć trend na wybieranie w pełni naturalnych materiałów. Jak się jednak okazuje, w przypadku akcesoriów sypialnianych nie zawsze jest to idealny wybór, szczególnie dla alergików. Między innymi z uwagi na to poduszki do spania Kowary są produktami z wkładem specjalistycznym, a więc wykonanym w pełni z wysokojakościowych pianek. Są to surowce, które uznaje się za jedne z najszybciej rozwijających się. Poduszki Kowary są dzięki nim bardzo wygodne, antyalergiczne i bezpieczne dla zdrowia.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Kowary lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: