Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Polkowice

Materace, poduszki, kołdry, pościel Polkowice - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Polkowice

Każdy z nas zasługuje na prawidłowy wypoczynek, jednak nie wszyscy wiedzą, jak duży wpływ na niego mają produkty do spania. Warto o tym pamiętać i wyposażyć swoje łóżko w najlepsze materace Polkowice, które dostępne są na rynku zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Jednak, jaką rolę pełni dobre podłoże do spania? Otóż przede wszystkim odpowiada za prawidłowe wsparcie kręgosłup i zachowanie go w fizjologicznej pozycji. Co więcej, umożliwiają antyalergiczne i higieniczne warunki. Mimo to, aby materace Polkowice mogły w prawidłowy sposób służyć przez lata, warto dopasować je w odpowiedni sposób do siebie. W jaki sposób? W pierwszej kolejności należy uwzględnić swoją wagę, wiek i stan zdrowia. W dalszej części przechodzimy do osobistych potrzeb oraz preferencji, takich jak rodzaj odczuwalnego komfortu związanego z wypełnieniem. Decydując się na materace Polkowice, pamiętajmy, że nie tylko one są w stanie wpłynąć w pozytywny sposób na jakość snu. Dużą rolę odgrywają również poduszki do spania oraz kołdry, dlatego warto je również wziąć pod uwagę.

Materace piankowe Polkowice

Materace piankowe Polkowice uważane są za jedne z najbardziej uniwersalnych produktów do spania. Wszystko z uwagi na wypełnienie, które w całości stanowi innowacyjna pianka. Dzieli się ona na kilka rodzajów, z czego każdy z nich wyróżnia się innymi cechami, co umożliwia ich łączenie przez producenta i tworzenie coraz to bardziej spersonalizowanych modeli. W ten sposób każdy z nas może odpowiednio dopasować do swoich osobistych preferencji i potrzeb materace piankowe Polkowice. Dodatkowo nie zapominajmy, że tego typu produkty świetnie sprawdzą się zarówno w sypialni dziecka, jak i osoby starszej.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Polkowice

Materace sprężynowe Polkowice w ostatnich latach zostały w znacznym stopniu unowocześnione. Z uwagi na to, wewnątrz wielu modeli nie znajdziemy już klasycznego typu sprężyn, a jedynie sprężyny kieszeniowe. Znaczną różnicą jest tutaj umieszczenie ich w osobnych kieszonkach materiałowych, które uniemożliwiają nadmierny kontakt sprężyn. W ten sposób cały wkład pracuje niezależnie, pod wpływem nacisku. Co więcej, materace sprężynowe Polkowice poprzez tego rodzaju wypełnienie gwarantują każdemu z nas wysoką elastyczność punktową, a także redukcję powstałych drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Polkowice

Materace ortopedyczne Polkowice to idealne produkty dla każdego z nas, jednak stworzone zostały z myślą o osobach zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa lub chcących w profilaktyczny sposób o niego zadbać. Jednak, czym naprawdę charakteryzują się te produkty? Przede wszystkim innowacyjną budową oraz wypełnieniem, która gwarantuje nam idealne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała. W ten sposób materace ortopedyczne Polkowice wspierają kręgosłup, a także zachowują go w fizjologicznym ułożeniu przez całą noc.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Polkowice

Jak się okazuje, każdy z nas przeznacza średnio ⅓ swojego życia na sen. Z uwagi na to niezwykle ważne jest, aby odpowiednio zadbać o najwyższej jakości produkty do spania, takie jak poduszki Polkowice. Mogą one w pozytywny sposób wpłynąć na efektywność wypoczynku, a wszystko dzięki idealnemu dopasowaniu się do anatomicznego kształtu głowy. Umożliwia to wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, a także stabilizację głowy czy barków. Jednak, aby było to możliwe, to musimy wybrać odpowiedni dla nas model. Polega to przede wszystkim na uwzględnieniu parametrów poduszki do spania Polkowice, czyli jej twardości, wysokości czy rodzaju wypełnienia.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Polkowice lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: