Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Oleśnica

Materace, poduszki, kołdry, pościel Oleśnica - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Oleśnica

Ciągle dążymy do tego, aby prawidłowo się wyspać, aczkolwiek nie zdajemy sobie sprawy z jednego, podstawowego czynnika, jakim są najwyższej jakości materace Oleśnica. Wybierając je, zapewniamy sobie wypoczynek w komfortowych warunkach oraz doskonałe wsparcie ciała, co w pozytywny sposób wpływa na nasz sen. Gdy zdecydujemy się na zakup materaca, zazwyczaj wybieramy ten nieodpowiedni model. Dlaczego? Dzieje się to z uwagi na aktualnie panujące trendy, przekonania lub uprzedzenia, przez co często wybieramy modele nieodpowiednio do nas dopasowane. Właśnie dlatego powinniśmy upewnić się, że materace Oleśnica uwzględniają nasze osobiste potrzeby oraz preferencji. Należy także pamiętać, aby nie były one zbyt miękki lub twarde, ponieważ mogą przez to nie spełniać w prawidłowy sposób swojej funkcji, jaką jest wspieranie kręgosłupa, prowadząc do kształtowania się wad postawy oraz nieefektywnego snu. Materace Oleśnica różnią się od siebie, co sprawia, że można je doskonale dopasować do swoich preferencji. Tylko wtedy są w stanie zagwarantować nam najwyższą jakość oraz niezwykle regenerujący wypoczynek

Materace piankowe Oleśnica

Myślisz o tym, w jaki sposób zapewnić sobie komfort w łóżku? Doskonałym rozwiązaniem będą materace piankowe Oleśnica, które coraz szybciej zyskują na popularności. Wszystko to dzięki różnicom we właściwościach stosowanych we wkładzie pianek. Poprzez ich połączenie producent może stworzyć model, który jest w stanie doskonale dopasować się do naszych indywidualnych potrzeb. Wybierając materace piankowe Oleśnica, miejmy na uwadze, aby były one najwyższej jakości oraz były wyposażone w antyalergiczne pokrowce.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Oleśnica

Każdy z nas posiada własne preferencje odnośnie rodzaju podłoża, na którym śpi. Wśród najczęściej wybieranych są materace sprężynowe Oleśnica, które charakteryzuje wysoka elastyczność punktowa oraz redukcja drgań. Wszystkie modele mają inne właściwości, co sprawia, że można je doskonale dostosować do użytkownika. Podczas wybierania należy zwrócić uwagę na pokrowiec - z jakiego materiału jest on wykonany oraz czy będzie można go ściągnąć i wyprać w pralce. Materace sprężynowe Oleśnica są idealnym wyposażeniem każdej sypialni!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Oleśnica

Wszystkie schorzenia oraz dolegliwości kręgosłupa są przyczyną obniżenia jakości życia. W ciągu dnia jest wiele sposobów, aby o niego dbać, ale co robić w nocy? Wtedy doskonale sprawdzą się materace ortopedyczne Oleśnica! Są one przeznaczone specjalnie dla osób schorowanych lub chcących zapobiec wadom postawy. Idealnie dopasują się do anatomicznych kształtów ciała, wspierając kręgosłup w najbardziej wrażliwych punktach. W dodatku materace ortopedyczne Oleśnica posiadają właściwości prozdrowotne oraz inne ważne cechy zwiększające komfort snu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Oleśnica

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów, dzięki którym w korzystny ssbn wpłyniemy na jakość i efektywność naszego snu. Jednym z nich jest wyposażenie łóżka w komfortowe poduszki do spania Oleśnica! Produkty tego typu dostępne są w wielu wariantach, dzięki czemu każdy z nas znajdzie coś dla siebie! Wystarczy tylko wziąć pod uwagę osobiste preferencje oraz czynniki, takie jak rodzaj wypełnienia, wysokość i twardość wybranego modelu. Jest to ważne, gdyż tylko wtedy poduszki Oleśnica będą w stanie w prawidłowy sposób wspierać kręgosłup szyjny, głowę i barki.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Oleśnica lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: