Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Świdnica

Materace, poduszki, kołdry, pościel Świdnica - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Świdnica

Sen to jedna z podstawowych potrzeb biologicznych. Szacunkowo poświęca się na nią ⅓ swojego życia. To dużo, prawda? Czyż nie warto zadbać w takim wypadku o to, by były to godziny spędzone możliwie jak najlepiej? Zaaranżowanie odpowiednich warunków w sypialni to ogromny krok w stronę zdrowego i efektywnego wypoczynku. Jeśli chcesz, aby pomieszczenie, w którym śpisz było prawdziwym azylem, sprawdź, jakie oferuje materace Świdnica. Materace Świdnica są produktami starannie wyselekcjonowanymi, wypełnionymi surowcami różnego rodzaju. W ofercie znajdują się podłoża piankowe, sprężynowe, a nawet ortopedyczne. Wszystkie z wymienionych powstały w oparciu o najnowsze technologie, a komponenty, które znajdują się w ich wnętrzu zaskakują trwałością i wysoką jakością. Wybór padł na jedno z podłoży dostępnych w sklepie materace Świdnica, i co dalej? Kolejnym krokiem jest dobór odpowiednich akcesoriów sypialnianych. Sam materac niekiedy nie wystarcza, by osiągnąć najwyższy poziom komfortu. Przysłowiową “wisienką na torcie” w wielu przypadkach jest ergonomiczna poduszka lub otulająca kołdra.

Materace piankowe Świdnica

Producenci stale odkrywają nowe właściwości pianek i znajdują coraz to nowsze sposoby, aby je wykorzystać. Surowce te znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w tworzeniu innowacyjnych produktów, takich, jak materace piankowe Świdnica. Wypełnienia termoelastyczne, poliuretanowe, wysokoelastyczne i lateksowe sprawiają, że podłoża snu są bardzo wygodne i elastyczne. Ich ogromną zaletą jest również lekkość i przystępna cena. Materace piankowe Świdnica to produkty, które masz na wyciągnięcie ręki, a które mogą znacznie poprawić jakość Twojego nocnego wypoczynku.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Świdnica

Materace sprężynowe Świdnica to namacalny dowód na to, że odpowiednie podparcie dla kręgosłupa wcale nie musi wiązać się ze znikomym komfortem i sztywnością podłoża. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych sprężyn kieszeniowych lub multipocket, materace stają się niezwykle elastyczne punktowo - oznacza to, że uginają się jedynie w miejscu nacisku, a nie na całej swojej powierzchni. Materace sprężynowe Świdnica doskonale dopasowują się do kształtu ciała i pozycji snu użytkownika, co sprawia, że zapewniają ponadprzeciętną wygodę.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Świdnica

Osoby, które oczekują od podłoża do snu czegoś znacznie więcej niż tylko wygody powinny zwrócić uwagę na materace ortopedyczne Świdnica. Są to wyroby które powstały między innymi z myślą o sportowcach, seniorach, pacjentach obłożnie chorych i tych, którym zależy na szeroko pojętej profilaktyce. Wspomniane produkty posiadają wiele właściwości prozdrowotnych - doskonale odciążają mięśnie i stawy, a ponadto dopasowują się do anatomicznej budowy ciała użytkownika. Materace ortopedyczne Świdnica to gwarancja ponadprzeciętnej wygody i zwiększonej higieny użytkowania.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Świdnica

Przed każdymi zakupami należy dokładnie określić swoje potrzeby i zastanowić się, jakie produkty są potrzebne. Nie inaczej jest, gdy przychodzi pora na zakup nowych akcesoriów sypialnianych. Warto określić potencjalną wielkość i twardość wyrobu, a także rodzaj jego wypełnienia. Po sprecyzowaniu najważniejszych właściwości warto wybrać się do sklepu poduszki do spania Świdnica. Asortyment jest tam na tyle szeroki, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Poduszki Świdnica są antyalergiczne, starannie wyselekcjonowane i wielokrotnie przebadane - można mieć więc stuprocentową pewność, że zapewniają komfort snu na najwyższym poziomie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Świdnica lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: