Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Góra

Materace, poduszki, kołdry, pościel Góra - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Góra

Sen jest bardzo ważny. Ale dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że jest to potrzeba biologiczna, która zajmuje największą część życia człowieka - przeciętny człowiek spędza w łóżku ⅓ swojego życia. W czasie nocnego wypoczynku mózg pozbywa się z pamięci rzeczy niepotrzebnych, tkanki się odnawiają, a komórki reorganizują. Chcąc zadbać o to, aby czas spędzony w łóżku był możliwie jak najbardziej efektywny, sprawdź, jakie materace Góra masz do wyboru. Materace Góra zostały stworzone przez najbardziej cenionych producentów na świecie. Są niesamowicie ergonomiczne, a asortyment jest na tyle szeroki, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Sklep materace Góra to jednak nie tylko podłoża do snu - w ofercie znajdują się również wysokiej jakości poduszki, niesamowicie miękkie i otulające kołdry, funkcjonalne stelaże i pościele wykonane z naturalnych materiałów. Wszystkie te elementy mają ogromne znaczenie - połączenie akcesoriów sypialnianych z odpowiednim podłożem to gwarancja komfortu.

Materace piankowe Góra

Podłoża do snu wykonane z pianek jeszcze do niedawna kojarzyły się z szybko odkształcającymi się produktami wątpliwej jakości. Sytuacja ta jednak nieco się zmieniła – wciąż stosunek ceny do jakości jest świetny, natomiast wyroby te są doskonałej jakości. Materace piankowe Góra to propozycje nie tylko wygodne, ale i trwałe - zostały bowiem stworzone z nowoczesnych komponentów o licznych właściwościach prozdrowotnych. Na uwagę zasługuje również fakt, iż materace piankowe Góra są bardzo lekkie i funkcjonalne, dzięki czemu bez problemu można z nich zdjąć pokrowiec oraz - w razie potrzeby - transportować je z punktu A do punktu B.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Góra

Materace sprężynowe Góra perfekcyjnie łączą wygodę z doskonałym podparciem dla kręgosłupa. Nowoczesne sprężyny kieszeniowe i multipocket, które zastosowano w procesie produkcji pozwoliły na uzyskanie niesamowitej elastyczności punktowej - oznacza to, że materac odkształca się jedynie w miejscu nacisku, a następnie wraca do poprzedniej formy. Wybierając materace sprężynowe Góra możesz mieć pewność, że znajdziesz produkt idealny, który przez długie lata będzie spełniał Twoje oczekiwania. Producenci dają bowiem wieloletnią gwarancję na swoje produkty, dzięki czemu nie trzeba się martwić o to, że nie będzie to inwestycja na lata.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Góra

Materace ortopedyczne Góra zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wśród nich znajdują się Ci, którzy potrzebują specjalistycznego podłoża do snu, jak i Ci, którym zależy na profilaktyce wszelkiego rodzaju schorzeń. Najbardziej zadowoleni są z nich seniorzy, sportowcy, osoby cierpiące z powodu nawracającego bólu kręgosłupa i osoby wymagające. Dlaczego tak jest? Ponieważ podłoża te zapewniają szybszą regenerację mięśni, zmniejszony ból i lepszy sen. Jeśli i Ty chcesz tego doświadczyć, odwiedź sklep materace ortopedyczne Góra i obserwuj, jak szybko mogą zniknąć Twoje problemy ze snem.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Góra

Chroniczny ból głowy, pojawiające się dolegliwości w okolicach karku i barków, a także ogólne złe samopoczucie mogą mieć przyczynę w źle dobranej poduszce. Wybierając poduszki do spania Góra możesz w mgnieniu oka poprawić jakość swojego nocnego wypoczynku. Asortyment jest naprawdę szeroki, a produkty - starannie wyselekcjonowane. Oznacza to, że mając w swojej sypialni poduszki Góra możesz cieszyć się nocnym wypoczynkiem na najwyższym poziomie, bez obaw o to, że rano obudzić się obolały i w złym humorze.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Góra lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: