Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Będzin

Materace, poduszki, kołdry, pościel Będzin - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Będzin

Każdy produkt ma swoją określoną żywotność. Eksperci twierdzą, że w przypadku podłoży do snu wynosi ona mniej więcej siedem lat. Nie należy jednak mylić jej z okresem, podczas którego wyrób jest objęty gwarancją - jest to zupełnie inny termin. Po czym poznać, że czas na wymianę materaca na nowy, lepszy model? Przede wszystkim po swoim samopoczuciu o poranku - jeśli zaraz po przebudzeniu odczuwasz dyskomfort, zmęczenie i ból pleców, to pierwszy znak. Wśród innych przesłanek wymienia się między innymi te, które można zauważyć gołym okiem: zabrudzenia, odkształcenia i uszkodzenia na powierzchni wyrobu. Pojawia się więc pytanie: gdzie szukać idealnego podłoża, które przez następne kilka lat będzie podpierało kręgosłup i dbało o efektywny sen? Najlepiej odwiedzić sklep materace Będzin, w ofercie którego znajdują się same najlepsze marki. Produkty te zdobyły uznanie wśród bardzo wielu użytkowników - starszych, młodszych, cięższych, lżejszych… Co sprawia, że materace Będzin są tak wyjątkowe? Przede wszystkim to, że są one zbudowane z innowacyjnych komponentów posiadających szereg pozytywnych właściwości. Materace Będzin dopasowują się do anatomicznej budowy ciała, a ponadto przyspieszają regenerację mięśni.

Materace piankowe Będzin

Pianki są bezkonkurencyjnym wypełnieniem podłoży do snu. Mnogość ich pozytywnych właściwości sprawiła, że pojawiają się we wszystkich produktach znajdujących się w ofercie sklepu materace piankowe Będzin. Dlaczego są to tak uwielbiane produkty? Przede wszystkim ze względu na to, że doskonale podpierają kręgosłup, a jednocześnie pozwalają poczuć się jak na miękkiej chmurce. To cechy, które jeszcze do niedawna wydawały się być niemożliwe do połączenia. Materace piankowe Będzin to przystępne cenowo propozycje, które świetnie odnajdą się w niemal każdej sypialni.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Będzin

Pamiętasz znienawidzone podłoża do snu, które jeszcze kilkanaście lat temu znajdowały się w każdym domu? Bez obaw - materace sprężynowe Będzin nie mają z nimi nic wspólnego. Choć również są zbudowane na bazie sprężyn, ich właściwości są zupełnie inne. Sprężyny wykorzystane w procesie ich produkcji to ruchome elementy umieszczone pojedynczo w materiałowych kieszonkach. Dzięki temu pracują w pełni indywidualnie, a materace sprężynowe Będzin są niesamowicie elastyczne punktowo i komfortowe. Kto wie, może to właśnie one będą idealnym wyborem dla Ciebie?

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Będzin

Przyczyn nawracających, uciążliwych dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa może być wiele. Wśród najczęściej występujących wymienia się przede wszystkim siedzący tryb życia, ciężką pracę fizyczną, brak aktywności fizycznej, niepoprawne wykonywanie ćwiczeń, czy też częste chodzenie w butach na wysokim obcasie. Jak widać, mogą być one naprawdę różnorodne. Bez względu na powód, materace ortopedyczne Będzin z pewnością będą dobrym wyborem. Atesty i certyfikaty, które posiadają, są najlepszym potwierdzeniem ich licznych właściwości prozdrowotnych. Materace ortopedyczne Będzin to inwestycja na lata, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Będzin

Często cierpisz z powodu nawracających dolegliwości bólowych kręgosłupa? Jeśli tak, dbanie o plecy podczas nocnego wypoczynku nie może skończyć się jedynie na odpowiednio dobranym materacu. Równie istotna jest wysokiej jakości poduszka. Taki produkt kupisz w sklepie poduszki do spania Będzin. Bez obaw możesz je przetestować i wybrać model, który będzie miał realny wpływ na poprawę jakości snu. Poduszki Będzin posiadają wiele właściwości prozdrowotnych. Wśród nich można wymienić między innymi ergonomiczną budowę, umiejętność dopasowywania się do kształtu głowy i pozycji snu, a także antyalergiczność.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Będzin lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: