Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Łaziska Górne

Materace, poduszki, kołdry, pościel Łaziska Górne - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Łaziska Górne

Zdrowy sen to taki, po którym każdego ranka budzimy się wypoczęci, pełni sił oraz w dobrym humorze. Jednak współczesny tryb życia nie zawsze sprzyja prawidłowemu wysypianiu się. Z uwagi na to warto zadbać o jak najlepsze warunki w łóżku i już dziś postawić na materace Łaziska Górne! To właśnie dzięki nim nasze ciało ma zapewniona właściwość stabilizację, a kręgosłup - wsparcie. Jest to możliwe z uwagi na fakt, iż mają odpowiednią budowę oraz właściwości. Jednak mimo to pamiętajmy, że w pierwszej kolejności liczy się ich prawidłowy wybór, a pod uwagę należy wziąć osobiste czynniki, jak waga, wiek i stan zdrowia, a także indywidualne preferencje i potrzeby. Co więcej, materace Łaziska Górne w pozytywny sposób wpływają na środowisko snu, gdyż posiadają właściwości antyalergiczne. Materace Łaziska Górne zostały wyposażone w pokrowiec z możliwością ściągnięcia, co w znaczący sposób przekłada się na higieniczność wypoczynku. Decydując się na zakup produkty do spania, nie zapominajmy również o poduszce i kołdrze.

Materace piankowe Łaziska Górne

Materace piankowe Łaziska Górne to wyjątkowe produkty, które w swoim składzie posiadają innowacyjną piankę. Można ją podzielić na kilka rodzajów, w tym piankę lateksową, termoelastyczną lub wysokoelastyczną, a każda z nich posiada inne właściwości. Z uwagi na to producenci coraz chętniej łączą je ze sobą, aby uzyskać jak najbardziej unikalne modele. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować je do swoich osobistych potrzeb, preferencji, a także czynników, takich jak waga, wiek czy stan zdrowia. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace piankowe Łaziska Górne.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Łaziska Górne

Materace sprężynowe Łaziska Górne stanowią unowocześnioną wersję znanych nam jeszcze kilkanaście lat temu modeli. Dużą ich część została wyposażona w innowacyjną sprężyną kieszeniową. Co takiego ją wyróżnia? Otóż umieszczona się ją w osobnej kieszonce materiałowej, przez co nie jest w stanie dotykać innych sprężyn. W ten sposób materace sprężynowe Łaziska Górne gwarantują każdemu z nas nie tylko wysoka elastyczność punktową czy sprężystość, ale również redukcję drgań, które doceni każda para.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Łaziska Górne

Materace ortopedyczne Łaziska Górne to specjalistyczne produkty wyróżniające się statusem wyrobu medycznego oraz właściwościami prozdrowotnymi. Co więcej, każdy z nich jest w stanie idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika, przez co prawidłowo wspiera kręgosłup oraz zachowuje go w fizjologicznym ułożeniu. Jest to możliwe poprzez wykorzystanie cech, takich jak wysoka elastyczność punktowa lub siedem stref twardości. Z uwagi na niezwykłe zastosowanie oraz dobroczynny wpływ na kręgosłup, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace ortopedyczne Łaziska Górne.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Łaziska Górne

Obecnie na rynku możemy znaleźć liczne produkty do spania, w tym też poduszki Łaziska Górne. Stanowią one podstawowe wyposażenie łóżka, a wszystko to z uwagi na poprawne wsparcie głowy czy też kręgosłupa w odcinku szyjnym. Wszystko to dzięki innowacyjnej budowie oraz odpowiedniemu dopasowaniu do osobistych preferencji pod kątem wielkości, wysokości czy twardości. Co więcej, poduszki do spania Łaziska Górne oferują różne właściwości w zależności od zastosowanego wewnątrz wypełnienia. Dzieli się je na naturalne, syntetyczne i piankowe. Z uwagi na to już dziś sprawdźmy, jakie modele są w ofercie poszczególnych sklepów internetowych i stacjonarnych!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Łaziska Górne lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: