Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wisła

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wisła - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wisła

Chroniczne zmęczenie, zaburzenia koncentracji i migrenowe bóle głowy to tylko trzy z wielu objawów niewyspania. Jeśli więc cierpisz z ich powodu, może to oznaczać, że Twój sen jest zbyt krótki lub słaby jakościowo. Szacuje się, że dorosły człowiek powinien przesypiać od siedmiu do ośmiu godzin w ciągu doby. Nie jest to jednak jedyny czynnik. Ważne są również warunki panujące w sypialni. Produkty, które pomogą Ci w stworzeniu ergonomicznej przestrzeni znajdziesz w sklepie materace Wisła, który zaskakuje wielkością asortymentu. Materace Wisła to modele wysokiej jakości, których produkcja odbywała się pod czujnym okiem znanych i cenionych producentów. Zainteresowani zakupem mają do wyboru podłoża piankowe, sprężynowe, a nawet ortopedyczne. Oferta sklepu materace Wisła nie ogranicza się do podłoży do snu różnego rodzaju. Znajdują się w niej również akcesoria sypialniane, które - wbrew pozorom - również odgrywają bardzo istotną rolę. To właśnie kołdra, poduszka, stelaż, czy pościel może mieć ogromny wpływ na jakość Twojego snu.

Materace piankowe Wisła

Czy wiesz, jaką różnorodnością charakteryzują się materace piankowe Wisła? Są zbudowane z pianek o przeróżnych właściwościach. Komponenty te wspaniale się ze sobą łączą, dlatego podłoża często są tworzone z kilku warstw różnych materiałów. Niekiedy są jednak całkowicie jednorodne i również sprawdzają się doskonale. Często są to komponenty termoelastyczne reagujące na nacisk i temperaturę ciała użytkownika, lateksowe o podwyższonej higienie i poliuretanowe. Materace piankowe Wisła to doskonała i zaskakująco trwała inwestycja na lata.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Wisła

Materace sprężynowe Wisła to doskonały dowód na to, że konieczna dla wszystkich wygoda i odpowiednie podparcie dla kręgosłupa to cechy, które da się połączyć! Podłoża te zostały bowiem zbudowane na bazie nowoczesnych sprężyn kieszeniowych, Pocket Plus lub multipocket, które pracują indywidualnie i zapewniają elastyczność punktową na całej powierzchni wyrobu. Dzięki tej właściwości materace sprężynowe Wisła są chętnie wybierane przez seniorów, pary o dużej różnicy wagowej i sportowców, którzy pragną, by ich mięśnie regenerowały się możliwie jak najszybciej.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Wisła

W dzisiejszych czasach człowiek jest bardzo narażony na nawracający ból kręgosłupa. Niektórzy unikają aktywności fizycznej jak ognia, a inni wręcz przeciwnie - stale się przeciążają. Jedni pracują wiele godzin przy biurku, a inni trudzą się przenosząc towar. Każda z tych osób należy do grupy tych, którzy powinni zobaczyć, jakie oferuje materace ortopedyczne Wisła. Przeszły one wiele wnikliwych testów i badań, które potwierdziły ich właściwości prozdrowotne. Wielostrefowa budowa pozwala na idealne dopasowanie się do wszystkich części ciała indywidualnie, dzięki czemu mięśnie i stawy szybciej się regenerują. Materace ortopedyczne Wisła to wspaniały wybór dla tych, którzy chcą się pozbyć bólu, a także tych, którzy chcą zapobiegać jego powstawaniu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Wisła

Nie tylko materac ma znaczenie w kwestii komfortowego snu. Równie istotne są akcesoria sypialniane, do których często nie przykłada się wagi. To błąd - poduszki do spania Wisła są jednym z lepszych dowodów na to, że zakup porządnej, dopasowanej do potrzeb i preferencji użytkownika poduszki może znacząco wpłynąć na komfort wypoczynku. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na jej kształt, twardość, wielkość, wysokość i rodzaj wypełnienia. Poduszki Wisła są dostępne w wielu odsłonach, dlatego każdy użytkownik znajdzie wśród nich propozycję idealną dla siebie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Wisła lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: