Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Siemianowice Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Siemianowice Śląskie - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Siemianowice Śląskie

Zdarza Ci się, że pomimo wystarczająco długiego snu czujesz się niewyspany i poirytowany? Winowajcą może być nieodpowiednio dobrane podłoże do snu lub słabej jakości akcesoria sypialniane. Stałe godziny nocnego wypoczynku są bardzo ważne, natomiast - jak się okazuje - nie są jedynym, o co należy zadbać. Szalenie istotne jest również podłoże do snu dopasowane do potrzeb i preferencji użytkowników. Gdzie zatem kupić takie, które przez lata będzie podpierało kręgosłup i zapewniało ponadprzeciętną wygodę? W sklepie materace Siemianowice Śląskie, który posiada imponujący asortyment! Materace Siemianowice Śląskie to produkty, które - pod warunkiem doboru odpowiedniego rozmiaru i twardości - będą dbały o zdrowy sen przez długie lata. Są dostępne w wersjach piankowych, sprężynowych i ortopedycznych, dzięki czemu osoby zainteresowane zakupem mają całe spektrum możliwości. Wiedząc już, jakie oferują materace Siemianowice Śląskie, możesz skupić się na równie ważnym aspekcie, a mianowicie na akcesoriach sypialnianych. Odpowiednio dobrana poduszka, otulająca kołdra, czy też oddychająca pościel to elementy, które mają ogromny wpływ na poziom odczuwanego komfortu.

Materace piankowe Siemianowice Śląskie

Szukasz podłoża do snu, które dokładnie dopasuje się do kształtu Twojego ciała, a tym samym zapewni Ci wygodę? Jeśli tak, wybierz materace piankowe Siemianowice Śląskie! Zostały stworzone z surowców, które są określane jako najszybciej rozwijające się - są więc w stanie spełnić oczekiwania dzisiejszych konsumentów. Materace piankowe Siemianowice Śląskie to produkty bardzo starannie wyselekcjonowane, jak najbardziej godne uwagi. Pomimo uczucia leżenia na miękkiej chmurce, bezkonkurencyjnie podpierają kręgosłup i są bezpieczne dla zdrowia.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Siemianowice Śląskie

Trwałość, umiejętność dokładnego dopasowania się do kształtu ciała użytkownika i przyjętej przez niego pozycji snu, odporność na odkształcenia - czyż nie brzmi to jak zestaw właściwości idealnych? Właśnie takimi cechami charakteryzują się materace sprężynowe Siemianowice Śląskie! Zostały one zbudowane na bazie sprężyn o dużym zagęszczeniu i niewielkiej średnicy, które pracują w pełni indywidualnie. Materace sprężynowe Siemianowice Śląskie nie składają się rzecz jasna jedynie ze sprężyn - ich działanie zostało zamortyzowane dzięki funkcjonalnym piankom różnego rodzaju.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Siemianowice Śląskie

Dolegliwości bólowe i schorzenia kręgosłupa to niedogodności, które dokuczają zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Pojawia się więc pytanie: jak im zapobiec? Należy przede wszystkim udać się do lekarza i - jeśli to konieczne - rozpocząć rehabilitację. Warto również dowiedzieć się, jakie materace ortopedyczne Siemianowice Śląskie ma się na wyciągnięcie ręki. Są to wyroby, które mogą bez problemu zapobiec bólom występującym o poranku po nieudanym nocnym wypoczynku. Materace ortopedyczne Siemianowice Śląskie to inwestycja na lata - doskonale podpierają każdą część ciała z osobna, a ponadto są bardzo trwałe i odporne na odkształcenia.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Siemianowice Śląskie

Dobór odpowiedniej poduszki zależy w dużej mierze od najczęściej wybieranej pozycji snu. Przed zakupami należy więc zadać sobie pytanie: czy najczęściej śpię na plecach? A może przeciwnie, na boku czuję się najbardziej komfortowo? Znając odpowiedź warto odwiedzić sklep poduszki do spania Siemianowice Śląskie. Asortyment jest starannie wyselekcjonowany, czego potwierdzeniem są bardzo pozytywne opinie wśród ekspertów i użytkowników. Poduszki Siemianowice Śląskie są produkowane z najszybciej rozwijających się komponentów na rynku - pianek. To właśnie dzięki nim produkty te doskonale dopasowują się do głowy, reagują na naciski i charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Siemianowice Śląskie lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: