Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Radzionków

Materace, poduszki, kołdry, pościel Radzionków - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Radzionków

Dbanie o dobry sen to przepis na zdrowie. Trudno jednak dbać o jakość snu bez odpowiedniego podłoża. Wiele osób śpi na materacach zupełnie nieprzystosowanych do ich potrzeb. Nieodpowiednie podłoże sprawia, że budzimy się niewyspani, a nasz kręgosłup ogromnie na tym cierpi. To może prowadzić nie tylko do bólu, ale także uciążliwych schorzeń. Warto dbać o zdrowie swojego kręgosłupa wybierając produkty wysokiej jakości, które sprawią, że nasz sen będzie wartościowy. Świetnym wyborem mogą być materace Radzionków, które z pewnością sprawią, że wyśpisz się jak nigdy dotąd. Spanie na niewygodnych powierzchniach już dawno powinno pójść w niepamięć. Materace Radzionków to szeroka oferta produktów, które stawiają przede wszystkim na jakość. Innowacyjność produktów pozwala na idealne dopasowanie twojego ciała do powierzchni na której śpisz. Stworzone z najwyższej jakości materiałów materace Radzionków to także komfort wyboru. W naszej ofercie znajdziesz zarówno materace sprężynowe, jak i piankowe, a także takie, które szczególnie pomogą osobom w trakcie rehabilitacji, czy cierpiącym na bóle kręgosłupa. Materace Radzionków to wszechstronność, w której na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Materace piankowe Radzionków

Jeśli zależy Ci na bardzo elastycznej powierzchni, która dopasuje się perfekcyjnie do Twojego ciała materace piankowe Radzionków to idealny wybór. Oferujemy zróżnicowaną twardość produktów, która jednocześnie zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Tego typu modele idealnie nadają się dla par, ponieważ amortyzują wszelkie drgania. Jeśli noc jest dla Ciebie wyzwaniem, bo Twój partner nie przesypia jej w jednej pozycji, to opcja dla Ciebie. Materace piankowe Radzionków będą też dobre dla dzieci, których ciało cały czas się rozwija. Ich wszechstronność sprawia, że rosną na popularności.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Radzionków

Zwróć uwagę na materace sprężynowe Radzionków jeśli jesteś jednak fanem klasycznych rozwiązań. Innowacyjne modele, w których każda ze sprężyn ukryta jest w oddzielnej kieszonce sprawiają, że powierzchnia staje się stabilna, a jednocześnie dobrze dopasowuje się do ciała. Produkt ugina się tylko w miejscu, w którym rozkłada się ciężar, przez co nie przenosi drgań. Materace sprężynowe Radzionków to wszechstronny wybór rozwiązań. W ofercie znajdziesz zarówno opcje z nieco twardszym podłożem, jak i miękką powierzchnią. Różnorodność wyboru przekonuje do ich zakupu coraz więcej klientów.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Radzionków

Ból kręgosłupa przeszkadza Ci w normalnym funkcjonowaniu? Rozwiązaniem są materace ortopedyczne Radzionków. Zadbają one o Twoje zdrowie i pomogą w trakcie rehabilitacji. Długie godziny przy komputerze sprawiają, że kręgosłup nie ma chwili na odpoczynek. Materace ortopedyczne Radzionków mogą pomóc w walce z nasilającym się bólem i różnymi schorzeniami. Sprężystość i odpowiednie podparcie dla całego ciała pozwolą na spokojny sen i przyjemną pobudkę, która puści ból w zapomnienie. To perfekcyjna opcja dla starszych, których wymagania są zdecydowanie wyższe. Sen w podeszłym wieku może okazać nie lada wyzwaniem, ale dzięki naszej ofercie nie będziesz musiał się tym przejmować.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Radzionków

Poduszki Radzionków bezpośrednio rzutują na jakość Twojego snu. Odpowiednie podparcie w okolicach karku i głowy to niesamowicie istotny element komfortowego wypoczynku. Poduszki do spania Radzionków występują w wielu wariantach - znajdziesz klasyczne modele puchowe, jak i piankowe, które są innowacyjnym produktem na rynku. To produkty niesamowicie higieniczne i stworzone z najwyższej jakości materiałów, które sprawią, że Twój sen będzie jakościowy. Pozwól, by ból karku i niewyspanie odeszły w zapomnienie. Rozluźnienie i podparcie dla okolic szyi uwolnią Cię od niewyspania i zadbają o odpowiednią postawę całego ciała.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Radzionków lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: