Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Świętochłowice

Materace, poduszki, kołdry, pościel Świętochłowice - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Świętochłowice

Urządzanie sypialni to nie tylko dobór koloru ścian oraz pasujących do siebie mebli i dodatków. Szalenie istotny jest również zakup tego, co niewidoczne, a mianowicie podłoża do snu i akcesoriów sypialnianych. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w sklepie materace Świętochłowice. Materace Świętochłowice to produkty, które odnajdą się w każdej sypialni. Są markowymi produktami, których jakość i funkcjonalność zachwyca nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wiele z dostępnych w ofercie modeli (piankowych, sprężynowych i ortopedycznych) zdobyły liczne certyfikaty i atesty, które są dowodem na to, że wyroby przeszły z powodzeniem profesjonalne testy i badania. Mnogość rozmiarów i twardości daje użytkownikowi pełne pole do popisu w kwestii wyboru produktu na miarę swoich potrzeb. Podłoża do snu nie są jednak jedynymi produktami, które znajdziesz w ofercie sklepu materace Świętochłowice. W sklepie stacjonarnym, a także na stronie internetowej można kupić również akcesoria sypialniane. Mowa oczywiście o pościelach, kołdrach, poduszkach i stelażach, które mają duży wpływ na jakość nocnego wypoczynku.

Materace piankowe Świętochłowice

Czy wiesz, że pianki to jeden z najszybciej i najintensywniej rozwijających się surowców na rynku? Między innymi właśnie z tego powodu są tak chętnie stosowanym wypełnieniem do produktów, których przykładem są materace piankowe Świętochłowice. Podłoża do snu, wewnątrz których znajdują się wymienione komponenty to bardzo elastyczne i szybko dopasowujące się do kształtu ciała propozycje. Ich budowa sprawia, że są one niesamowicie wygodne, a ponadto doskonale podpierają kręgosłup. Nie czekaj - wybierz materace piankowe Świętochłowice i ciesz się wysoką jakością w przystępnej cenie!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Świętochłowice

Chyba wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że komfortowy i efektywny sen to gwarancja dobrze spędzonego dnia. Jeśli więc marzysz o świetnym humorze i zapale do działania każdego ranka, dowiedz się, jakie materace sprężynowe Świętochłowice znajdują się w asortymencie sklepu! Tego typu produkty to solidne wsparcie dla pleców i innych części ciała, które zapewnia komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Materace sprężynowe Świętochłowice to idealne propozycje dla par o dużej różnicy wagowej, a także dla seniorów. Kto wie, może to właśnie one sprawią, że Ty i Twój partner zaczniecie się wysypiać?

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Świętochłowice

Właściwości prozdrowotne to termin, który bywa nadużywany. Nie można bowiem mówić o nich, gdy produkt nie posiada stosownych certyfikatów i statusów. Materace ortopedyczne Świętochłowice są jednak przykładem wyrobów, w przypadku których żadne określenie nie będzie przesadą. Zdały śpiewająco masę testów i badań, których celem było potwierdzenie ich pozytywnego wpływu na zdrowie. Komponenty najwyższej jakości oraz technologie wykorzystane w procesie produkcji sprawiły, że materace ortopedyczne Świętochłowice spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Świętochłowice

Pozycja, w której najczęściej śpisz odgrywa szalenie istotną rolę w kwestii wyboru odpowiedniej poduszki. Innego wyrobu potrzebują osoby, które sypiają na boku, innego Ci, którzy preferują wypoczynek na plecach. Dobrą radę z pewnością otrzymasz odwiedzając sklep poduszki Świętochłowice. Asortyment jest na tyle szeroki, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż poduszki do spania Świętochłowice zostały wykonane z wysokiej jakości pianki, która doskonale dopasowuje się do kształtu głowy i pozycji snu użytkownika, a następnie wraca do pierwotnej formy.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Świętochłowice lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: