Dlaczego SleepMed?

Materace Lędziny

Materace Lędziny - Śląskie

Materace Lędziny

Sen to najważniejszy i najbardziej wartościowy odpoczynek dla organizmu. Pozwala na regenerację całego ciała i odpowiednie przygotowanie do wejścia w następny dzień. Odpowiednie podłoże podczas snu sprawia, że jest on bardziej wartościowy. Materac Lędziny to szeroki wybór rozwiązań, który trafi w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Podłoże dostosowane do indywidualnych potrzeb sprawi, że Twój sen przestanie kojarzyć się z ciągłą niewygodą. Istotne jest zarówno podłoże, jak i odpowiednia pościel, czy poduszki. Najważniejsza jest jednak powierzchnia na której zasypiasz. Pożegnaj się z niespokojnym snem i poznaj komfort, który oferują materace Lędziny. Znajdziesz zarówno modele piankowe, jak i sprężynowe, a w powrocie do zdrowia pomogą ci modele ortopedyczne. Innowacyjność i starannie wyselekcjonowane do produkcji materiały spełnią wymagania klientów o bardzo różnych potrzebach. Dobre podparcie ciała i idealne dopasowanie się do jego kształtów umożliwią odpoczynek na najwyższym poziomie. Materace Lędziny oferują produkty o różnym stopniu twardości i szerokim wyborze wypełnień. To przepis na sen idealny, który pozwoli Ci wejść w nowy dzień wypoczętym i pełnym wigoru.

Materace piankowe Lędziny

Wiele osób zaczyna zwracać uwagę na niekonwencjonalne i nowoczesne rozwiązania. Materace piankowe Lędziny właśnie do takich należą! Sprawdzą się one idealnie w wielu sypialniach. Szeroki wybór w zakresie stopnia ich twardości, a także ogrom zastosowań pozwalają na to, by trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli na co dzień dzielisz miejsce w łóżku z partnerem będzie to perfekcyjny wybór. Materace Piankowe Lędziny niwelują wszelkie drgania powstałe podczas poruszania się w trakcie snu. Nie musisz martwić się o to, że ponownie obudzisz swojego partnera, a wasz sen nie będzie wartościowy.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Lędziny

Jeśli bliska jest ci klasyka, ale jednocześnie oczekujesz innowacyjnych rozwiązań materace sprężynowe Lędziny mogą okazać się najlepszą opcją. Sprężyny ukryte w oddzielnych kieszonkach sprawiają, że Twoje ciało będzie idealnie podparte podczas snu, a Twój kręgosłup w końcu w pełni wypocznie. Co istotne - materace sprężynowe Lędziny idealnie dopasowują się do kształtu Twojego ciała pozwalając mu czuć się niezwykle komfortowo. Elastyczność punktowa pozwala na odpowiedni odpoczynek osób cierpiących na bóle kręgosłupa. Sprężyny ukryte w środku produktu są absolutnie niewyczuwalne, a jednocześnie dbają o idealne podparcie całego ciała.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Lędziny

Siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej i godziny spędzone przed ekranem komputera sprawiają, że kręgosłup musi mierzyć się z dużym wyzwaniem. Materace ortopedyczne Lędziny pozwolą na idealne odciążenie pleców i zapewnią Ci prawdziwy odpoczynek. To także opcja idealna dla osób w trakcie rehabilitacji, które chcą jak najszybciej wrócić do pełni sił. Jeśli szukasz produktu, który poprawi zarówno Twoje zdrowie, jak i samą jakość snu materace ortopedyczne Lędziny pozwolą Ci to osiągnąć. Maksymalna regeneracja podczas nocnego wypoczynku bezpośrednio przyczyni się do Twojego szybszego powrotu do normalnego funkcjonowania.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Lędziny

Poduszki do spania Lędziny pozwalają na komfortowy sen, który sprawi, że odpocznie całe Twoje ciało. Idealne podparcie dla głowy, szyi i kręgosłupa zadba o Twoją postawę i zniweluje męczące bóle. Jeśli chcesz, by Twój sen był jakościowy sprawdź, co oferują poduszki Lędziny. W asortymencie znajdziesz zarówno klasyczne modele puchowe, jak i innowacyjne produkty piankowe. Wybór jest bardzo szeroki - możesz dobrać produkt do indywidualnych potrzeb i przestać martwić się o męczące bóle okolic kręgosłupa. Na komfortowy wypoczynek składa się nie tylko odpowiednie podłoże, ale również akcesoria, które bezpośrednio rzutują na jego jakość. Dlatego już dziś sprawdź co znajdziesz w naszej ofercie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej