Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wodzisław Śląski

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wodzisław Śląski - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wodzisław Śląski

Czas płynie zupełnie inaczej, gdy śpisz. Ważne jest jednak to, aby godziny poświęcone na nocny wypoczynek nie okazały się stracone. Aby tak nie było, musisz stworzyć w swojej sypialni prawdziwy azyl dla miłośników zdrowego i efektywnego snu. Centralnym punktem w tym pomieszczeniu jest rzecz jasna łóżko, a na nim odpowiednio dobrane podłoże do snu. To właśnie na nim możesz odpoczywać po dniu pełnym obowiązków i pozwalać sobie na chwile błogiego relaksu. Materace Wodzisław Śląski to starannie wyselekcjonowane produkty, które będą idealnym wyborem dla każdego, komu zależy na śnie najwyższej jakości. Jak dobrze wiadomo, wybór podłoża do snu wymaga znajomości swoich potrzeb i preferencji. W końcu to właśnie od Twojego wzrostu, wagi i indywidualnych preferencji zależy, jakiego rodzaju materac będzie dla Ciebie odpowiedni. Materace Wodzisław Śląski to idealna propozycja dla wymagających użytkowników, a także dla par. Żaden z użytkowników nie zapada się na nich, a tym samym nie jest narażony na nadmierne napięcia mięśni spowodowane zbyt miękkim podłożem. W sklepie materace Wodzisław Śląski kupisz również akcesoria sypialniane. Poduszka ergonomiczna, otulająca kołdra i wysokiej jakości stelaż bardzo często staje się “kropką nad i”, która wpływa na odczuwany poziom komfortu.

Materace piankowe Wodzisław Śląski

Na rynku jest dostępna cala masa różnych modeli podłoży do snu, natomiast warto sprawdzić, jakie oferuje materace piankowe Wodzisław Śląski. Produkty te są dostępne zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Komponenty, które zostały połączone w podłożach to doskonałej jakości materiały, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Materace piankowe Wodzisław Śląski są modelami, które powstają z połączenia ze sobą nawet trzech różnych pianek i dodatkowych warstw, takich, jak na przykład mata kokosowa!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Wodzisław Śląski

Materace sprężynowe Wodzisław Śląski są zbudowane na bazie nowoczesnych sprężyn kieszeniowych. Są to ruchome elementy o niewielkiej średnicy i dużym zagęszczeniu, które umieszczono pojedynczo w materiałowych kieszonkach. Taki sposób produkcji sprawia, że materace sprężynowe Wodzisław Śląski są produktami niezwykle elastycznymi punktowo. Ich niezaprzeczalnym atutem jest również wielostrefowa budowa, która sprawia, że każda część ciała jest podpierana w sposób całkowicie indywidualny. To idealny wybór dla par, seniorów i osób cierpiących z powodu nawracających dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Wodzisław Śląski

Sen powinien się kojarzyć z błogim odpoczynkiem. Jak jednak wiadomo z autopsji, nie zawsze tak jest. Niezadowolenie z jakości nocnego wypoczynku bardzo często wiąże się z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa, które utrudniają codzienne funkcjonowanie i mają negatywny wpływ na jakość snu. Jeśli objawy nie ustępują pomimo długiego wypoczynku i odpowiednich nawyków, dowiedz się, jakie oferuje materace ortopedyczne Wodzisław Śląski. Najlepsza jakość, ogromny wybór i potwierdzone właściwości prozdrowotne to trzy określenia, którymi można opisać materace ortopedyczne Wodzisław Śląski.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Wodzisław Śląski

Sen na źle dobranej poduszce może być tak samo niebezpieczny, jak sen na zbyt twardym lub zbyt miękkim materacu. Skutkami takiego działania może być sztywność karku, ból głowy i ogólne złe samopoczucie. Co zrobić, by tego uniknąć? Najlepiej kupić poduszki do spania Wodzisław Śląski, które zostały wyprodukowane z użyciem najnowszych komponentów i innowacyjnych technologii. Istotne jest, by poduszka była dobrana do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika - liczy się nie tylko jej wypełnienie, ale również wielkość, kształt i poziom twardości. Poduszki Wodzisław Śląski są świetnym wyborem dla każdego, komu zależy na wygodnym i zdrowym śnie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Wodzisław Śląski lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: