Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Racibórz

Materace, poduszki, kołdry, pościel Racibórz - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Racibórz

Mimo faktu, iż świadomość na temat tego, jak wielkie znaczenie ma zdrowy i efektywny sen rośnie z roku na rok, wiele osób wciąż śpi na rozkładanych sofach lub widocznie wyeksploatowanych materacach. Niestety, tego typu rozwiązania nie mają zbyt wielu plusów, a mogą znacząco pogorszyć stan zdrowia użytkownika. Zdecydowanie lepszym wyborem jest więc zapoznanie się z ofertą sklepu materace Racibórz, który zachwyca wielkością asortymentu. Materace Racibórz to produkty, które - wbrew wszelkim przekonaniom - wcale nie są bardzo drogie. W ofercie znajduje się wiele przystępnych propozycji. Stosunek ceny do jakości jest w przypadku tych produktów bardzo korzystny - wyroby są bowiem tworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W sklepie materace Racibórz znajdują się również akcesoria sypialniane. Są to produkty, które są bardzo często bagatelizowane. Niesłusznie - ergonomiczna i antyalergiczna poduszka, otulająca kołdra, czy też przepuszczający powietrze stelaż to elementy, które mogą mieć ogromny wpływ na jakość nocnego wypoczynku.

Materace piankowe Racibórz

Materace piankowe Racibórz to produkty, których budowa jest stosunkowo prosta. Moda na minimalizm nie jest jednak bezzasadna, a jej naleciałości można zauważyć również w trendach sypialnianych. Podłoża do snu, wewnątrz których znajdują się warstwy różnego rodzaju pianek od lat zajmują wysokie miejsca na liście bestsellerów. Dlaczego? Ponieważ innowacyjne propozycje, takie, jak materace piankowe Racibórz doskonale podpierają kręgosłup, a jednocześnie pozwalają poczuć się jak na miękkiej chmurce.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Racibórz

Cenisz wysoką jakość wykonania i odporność na odkształcenia? Jeśli tak, dowiedz się, jakie materace sprężynowe Racibórz masz na wyciągnięcie ręki. Posiadają tak wiele pozytywnych cech głównie ze względu na to, że zostały zbudowane na bazie sprężyn znajdujących się w osobnych kieszonkach. Wyrób ugina się dzięki nim jedynie w miejscu nacisku, a nie na całej swojej powierzchni. To tylko jeden z powodów, dla których materace sprężynowe Racibórz są tak wygodne i trwałe - za ich amortyzację odpowiadają wysokiej jakości pianki, które chronią sprężyny, a tym samym podwyższają komfort użytkowania podłoża.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Racibórz

Schorzenia kręgosłupa i nawracające dolegliwości bólowe pleców to problemy, które mogą pogłębiać się zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Wbrew pozorom, dużo łatwiej zadbać o swoje zdrowie podczas snu. Wystarczy dowiedzieć się, jakie oferuje materace ortopedyczne Racibórz, a następnie wybrać swojego faworyta spośród licznych, starannie dopracowanych i wyselekcjonowanych modeli. Tego typu produkty zostały zbudowane tak, aby mięśnie użytkownika regenerowały się jak najszybciej, a plecy, bez względu na pozycję ciała, stale były podparte. Materace ortopedyczne Racibórz to doskonały wybór dla każdego, komu zależy na profilaktyce lub chce wspomóc w jakiś sposób trwającą rehabilitację.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Racibórz

Ból w kręgosłupie szyjnym jest dolegliwością pojawiającą się bardzo często i skutecznie utrudniającą codzienne funkcjonowanie. Przyczyna bardzo często leży po stronie nieodpowiedniej pozycji snu, która z kolei bywa skutkiem źle dobranej poduszki. Wybierając poduszki do spania Racibórz z pewnością zapomnisz o problemach tego typu - produkty te są bardzo starannie wyselekcjonowane i wykonane z surowców oraz materiałów najwyższej jakości. W procesie ich produkcji stosuje się innowacyjne technologie i wiedzę wielu cenionych na całym świecie ekspertów, dlatego można mieć pewność, że poduszki Racibórz to bardzo dobry wybór, nawet dla najbardziej wymagających.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Racibórz lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: