Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Czerwionka-Leszczyny

Materace, poduszki, kołdry, pościel Czerwionka-Leszczyny - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Czerwionka-Leszczyny

Długość naszego snu zależy w dużej mierze od wieku, a także indywidualnego zapotrzebowania, które wynika ze stylu życia, a nawet stanu zdrowia. Z uwagi na to, warto zadbać o komfortowe warunki do spania w naszym łóżku, które zapewnić mogą przede wszystkim materace Czerwionka-Leszczyny! Dlaczego? Są one w stanie zapewnić właściwe wsparcie kręgosłupa, a jest to możliwe poprzez wyjątkową budowę oraz innowacyjny wkład, który składać może się z pianki lub sprężyn. Gwarantują one komfortowy wypoczynek, jednak nie można zapomnieć, że materace Czerwionka-Leszczyny w dużej mierze powinny być wybrane z uwagi na osobiste preferencji użytkownika, a także potrzeby czy czynniki, takie jak waga, wiek oraz stan zdrowia. Co więcej, dla większego komfortu warto rozważyć poduszkę ergonomiczną. Materace Czerwionka-Leszczyny to wysokiej jakości produkty, które w pozytywny sposób wpływają na jakość i długość naszego wypoczynku. Co więcej, są one dostępne dla każdego, gdyż znajdują się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych!

Materace piankowe Czerwionka-Leszczyny

Nie znasz się na materacach, a chcesz wybrać najlepszy produkt dla swojego dziecka lub seniora? Postaw na materace piankowe Czerwionka-Leszczyny, które uznawane są za najbardziej liczną oraz uniwersalną grupę materacy. Wszystko a sprawą innowacyjnego wnętrza, które w całości stanowi jeden lub kilka rodzajów wybranej przez producenta pianki. Zabieg ten sprawia, że każdy model można w sposób indywidualny dopasować do użytkownika, co gwarantuje wysokiej jakości wypoczynek. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace piankowe Czerwionka-Leszczyny.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Czerwionka-Leszczyny

Sprężystym podłożem do spania charakteryzują się przede wszystkim materace sprężynowe Czerwionka-Leszczyny. Współczesne modele zostały wyposażone w wyjątkowe sprężyny kieszeniowe, które znacząco różnią się od tych tradycyjnych, znanych nam jeszcze kilkanaście lat temu. W jaki sposób? Przede wszystkim budową, gdyż zostały osadzone w indywidualnej kieszonce materiałowej. Fakt ten sprawia, iż żadna ze sprężyn nie ma ze sobą kontaktu, przez co materace sprężynowe Czerwionka-Leszczyny pracują w sposób niezależny, redukując efekt fali czy gwarantując wysoką elastyczność punktową.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Czerwionka-Leszczyny

Szukasz podłoża do spania, które odpowiednio ustabilizuje kręgosłup w czasie snu? Zdecyduj się na materace ortopedyczne Czerwionka-Leszczyny! Są to wyjątkowe produkty, które posiadają status wyrobu medycznego oraz liczne właściwości, w tym prozdrowotne. Całość sprawia, że tego typu modele są w stanie idealnie dopasować się do ciała użytkownika, gwarantując prawidłową stabilizację kręgosłupa i zachowanie go w fizjologicznej pozycji przez całą noc. Co więcej, materace ortopedyczne Czerwionka-Leszczyny wyróżniają się antyalergicznością i wysoką higienicznością, co znacząco sprzyja alergikom.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Czerwionka-Leszczyny

Wielu z nas zastanawia się, w jakiś sposób zwiększyć jakość i efektywność wypoczynku. W dużej mierze odpowiadają za to komfortowe poduszki do spania Czerwionka-Leszczyny. Są one w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów głowy, tym samym wspierając karku oraz kręgosłup w odcinku szyjnym. Co więcej, dzięki nim jesteśmy w stanie uniknąć dolegliwości bólowych ze karku! Jednak, aby poduszki Czerwionka-Leszczyny mogły w prawidłowy sposób pełnić swoją rolę, to należy dopasować je we właściwy sposób do osobistych preferencji oraz potrzeb. Nie zapominajmy również o czynnikach, takich jak wysokość, twardość czy rodzaj wypełnienia wybranego modelu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Czerwionka-Leszczyny lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: