Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Tarnowskie Góry

Materace, poduszki, kołdry, pościel Tarnowskie Góry - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Tarnowskie Góry

Sen przez niektórych jest bardzo bagatelizowany. Są osoby, które uważają, że to strata czasu. Na szczęście jest ich coraz mniej, ale warto walczyć o to, by również w nich budować świadomość. Nocny wypoczynek jest bowiem czynnością, na którą poświęca się aż ⅓ całego swojego życia. Jeśli jest udany, ma pozytywny wpływ zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Sprawia, że ciało regeneruje się, a umysł jest w stanie przetwarzać i filtrować informacje. Niestety, czasem nawet najdłuższy odpoczynek wydaje się być nieefektywny, często ze względu na źle dobrane podłoże do snu. Jeśli więc wieczorem przewracasz się z boku na bok w poszukiwaniu dogodnej pozycji, a rano budzisz się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, sprawdź, jakie materace Tarnowskie Góry masz na wyciągnięcie ręki. Materace Tarnowskie Góry to propozycje idealne dla każdego użytkownika. Szeroki asortyment dostępny zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym sprawia, że zainteresowani zakupem mają możliwość doboru twardości i rodzaju wypełnienia zgodnie ze swoimi potrzebami. Udając się do sklepu materace Tarnowskie Góry możesz przetestować modele piankowe, sprężynowe oraz ortopedyczne. To jednak nie wszystko - za jednym razem możesz dobrać również odpowiednią poduszkę, kołdrę, a nawet stelaż.

Materace piankowe Tarnowskie Góry

Materace piankowe Tarnowskie Góry to produkty, które zmieniały się na przestrzeni lat. Stała praca nad nimi sprawiła, że są to jedne z najchętniej wybieranych propozycji. Jest tak, ponieważ innowacyjne komponenty i nowoczesne technologie wykorzystane w procesie ich produkcji z powodzeniem spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Materace piankowe Tarnowskie Góry są bowiem niesamowicie elastyczne i sprężyste, a ponadto posiadają właściwości antyalergiczne i prozdrowotne.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Tarnowskie Góry

Podłoża zbudowane na bazie sprężyn przeszły prawdziwą rewolucję. Niegdyś ich budowa opierała się na czymś zupełnie innym, natomiast dziś można zauważyć, iż na jednej jednostce powierzchni znajduje się coraz więcej niewielkich sprężynek. Ponadto, są one umieszczone w pojedynczych kieszonkach, dzięki czemu mogą poszczycić się niezwykłą elastycznością punktową. Materace sprężynowe Tarnowskie Góry są doskonałym przykładem produktów tego typu. Ich wysoka jakość i staranność wykonania zachwyca niemal każdego, kto miał okazję je przetestować. Jeśli więc uważasz, że materace sprężynowe Tarnowskie Góry to dobry wybór dla Ciebie, przetestuj swojego faworyta i zainwestuj w przyszłość!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Tarnowskie Góry

Wybierając idealne podłoże do snu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wagę, wzrost i indywidualne potrzeby przyszłego użytkownika. Niekiedy pojawiają się również inne okoliczności, a mianowicie nawracające dolegliwości bólowe kręgosłupa, czy też schorzenia, które dotyczą tej części ciała. W takiej sytuacji warto dowiedzieć się, jakie materace ortopedyczne Tarnowskie Góry ma się do wyboru. Są to bowiem wyroby, które powstały z myślą o osobach, które chcą jak najszybciej zauważyć efekty leczenia, a także tych, którym zależy na profilaktyce. Marzysz o zdrowym i efektywnym śnie? Jeśli tak, wybierz materace ortopedyczne Tarnowskie Góry!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Tarnowskie Góry

Jaka powinna być poduszka idealna? Najważniejsze jest to, by była w stanie zapewnić stabilne podparcie dla głowy i szyi przez całą noc, a jednocześnie dawała komfort użytkowania. Właśnie takie są poduszki do spania Tarnowskie Góry. W asortymencie znajdują się wyroby starannie wyselekcjonowane, o wielu pozytywnych właściwościach. W ich wnętrzu znajdują się komponenty uznawane za jedne z najszybciej rozwijających się, a mianowicie pianki. To właśnie dzięki nim poduszki Tarnowskie Góry są tak komfortowe i odporne na odkształcenia, a ponadto posiadają właściwości antyalergiczne.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Tarnowskie Góry lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: