Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Mikołów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Mikołów - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Mikołów

Codzienną rutyną każdego z nas jest kładzenie się do łóżka i zasypianie na mniej więcej osiem godzin. W tym czasie organizm intensywnie regeneruje się, abyśmy mogli rano obudzić się w pełni sił. Dzięki temu jesteśmy w stanie funkcjonować przez cały dzień w prawidłowy sposób jednak, jak zacząć się prawidłowo wysypiać? Wystarczy postawić na materace Mikołów! Podstawowym błędem jest niedocenienie faktu, jak duży wpływ na jakość i efektywność naszego snu ma dobry materac do spania. Jak się okazuje, odpowiada on przede wszystkim za prawidłowe wsparcie kręgosłupa w czasie wypoczynku, ogólną stabilizację sylwetki oraz zapewnienie higienicznych i antyalergicznych warunków do spania. Aby materace Mikołów mogły spełniać swoją funkcję, to w pierwszej kolejności należy je w prawidłowy sposób wybrać. Polega to na uwzględnieniu czynników, takich jak waga, wiek, stan zdrowia oraz osobiste preferencje i potrzeby. Materace Mikołów to produkty, które znaleźć można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Wybierając je, stawiamy na sprawdzone i wysokiej jakości produkty, które wspierają w pozytywny sposób nasz wypoczynek przez cały czas.

Materace piankowe Mikołów

Materace piankowe Mikołów są często wybierane, gdyż zapewniają najlepsze warunki do snu dla dzieci, młodzieży oraz osób starszych. Jest to możliwe za sprawą innowacyjnej pianki, której budowa w większości opiera się na łączeniu kilku jej rodzajów, a każda z nich charakteryzuje się innymi właściwościami! W ten sposób możliwe jest idealne dopasowanie podłoża do spania do osobistych preferencji użytkownika. Materace piankowe Mikołów idealnie współgrają z wysokiej jakości pościelą, w skład której wchodzi, np. antyalergiczna kołdra i poduszka.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Mikołów

Na wybór odpowiedniego produktu do spania ma wpływ wiele czynników. Dla osób preferujących sprężyste oraz trwałe podłoża zaleca się materace sprężynowe Mikołów. Są to produkty, które w większości zostały wyposażone w nowoczesne sprężyny kieszeniowe. Oznacza to, że osadzono je w materiałowych kieszonkach, które gwarantują samodzielną pracę oraz właściwości, takie jak wysoka elastyczność punktowa, sprężystość oraz redukcja drgań. Dodatkowo materace sprężynowe Mikołów są wyposażone w pokrowiec z możliwością zdjęcia.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Mikołów

O kręgosłup można zbadać w bardzo łatwy sposób, wystarczy tylko zwiększyć jakość wypoczynku poprzez wyposażenie swojej sypialni w materace ortopedyczne Mikołów! Dlaczego? Przede wszystkim idealnie wspierają całe ciało, gwarantując fizjologiczne ułożenie kręgosłupa przez całą noc. Dzięki temu niwelowane są dolegliwości bólowe, które wynikają z nieprawidłowego ułożenia pleców oraz minimalizuje się czynnik ryzyka pogłębienia lub powstania nowych schorzeń. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie materace ortopedyczne oferuje Mikołów!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Mikołów

Poduszki do spania Mikołów są dostępne na współczesnym rynku w licznych wariantach. Dzięki temu, w zależności od osobistych preferencji odnośnie wysokości, twardości czy wielkości modelu, jesteśmy w stanie znaleźć coś dla siebie. Co więcej, produkty te podzielić można z uwagi na rodzaj wypełnienia na naturalne (np. z puchu gęsiego), syntetyczne (np. z włókna poliestrowego) i piankowe (np. z pianki termoelastycznej). Jednak, dlaczego warto zainwestować w poduszki Mikołów? Przede wszystkim produkty te są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów kręgosłupa w odcinku szyjnym, a także wspierają głowę i barki.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Mikołów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: