Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Cieszyn

Materace, poduszki, kołdry, pościel Cieszyn - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Cieszyn

Zastanawiasz się, jak podnieść jakość funkcjonowania w ciągu dnia? W pierwszej kolejności zadbaj o odpowiedni wypoczynek! Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że zdrowy i spokojny wypoczynek w znaczący sposób przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie oraz dobre samopoczucie. Z uwagi na to, w pierwszej kolejności warto sprawdzić materace Cieszyn. Dobre podłoże do spania to takie, które odpowiednio dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, gwarantując właściwe wsparcie kręgosłupa w czasie snu. Tym właśnie charakteryzują się wysokiej jakości materace Cieszyn. Na rynku można je znaleźć w trzech podstawowych wariantach zależnych od rodzaju wypełnienia, czyli materace piankowe, hybrydowe oraz sprężynowe. Przy ich wyborze należy uwzględnić przede wszystkim osobiste preferencje, potrzeby oraz czynniki, takie jak waga, wiek czy wzrost. Materace Cieszyn znaleźć można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie w każdej chwili sprawdzić interesujący nas model i z łatwością go zamówić.

Materace piankowe Cieszyn

Niezależnie od wieku warto pamiętać, że zdrowy i spokojny sen jest niezwykle ważny. Właśnie dlatego powinniśmy zdecydować się na uniwersalne produkty do spania, jakimi są materace piankowe Cieszyn. Dlaczego? Wewnątrz nich znajduje się nowoczesna pianka, którą podzielić można na kilka rodzajów. Dzięki temu wyróżniają się wyjątkowym komfortem, miękkością i przyjemnym wrażeniem otulenia. To właśnie ona sprawia, że poszczególne materace piankowe Cieszyn będą idealne zarówno w sypialni dziecka, jak i osoby starszej.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Cieszyn

Odpowiednie ułożenie kręgosłupa w czasie snu? Zapewnić to mogą materace ortopedyczne Cieszyn poprzez swoją innowacyjną budowę oraz właściwości prozdrowotne. Jest to możliwe, gdyż w idealny sposób są w stanie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, zachowując jednocześnie fizjologiczne ułożenie kręgosłupa. W ten sposób eliminują dolegliwości bólowe oraz zapobiegają pogłębianiu się lub rozwijaniu chorób kręgosłupa. Materace ortopedyczne Cieszyn należą do wyrobów medycznych, z uwagi na co są odpowiednio przebadane pod kątem bezpieczeństwa oraz wpływu na zdrowie.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Cieszyn

W dzisiejszych czasach coraz młodsze osoby zmagają się z problemami z kręgosłupem. Często uniemożliwiają one prawidłowe wysypianie się lub utrudniają znalezienie odpowiedniej pozycji. Rozwiązaniem tego problemu mogą być materace ortopedyczne Cieszyn, które zostały zbudowane w taki sposób, aby idealnie wspierać kręgosłup poprzez dopasowanie się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika. Wystarczy tylko we właściwy sposób dopasować je do osobistych potrzeb i preferencji! Materace ortopedyczne Cieszyn świetnie spiszą się w każdej sypialni, zwłaszcza osób schorowanych.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Cieszyn

Zdrowy sen umożliwia nam prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia. Istnieje kilka czynników, które wpływają na jakość i efektywność wypoczynku, w tym poduszki do spania Cieszyn. Są to specjalistyczne produkty stworzone specjalnie w celu prawidłowego wsparcia kręgosłupa w odcinku szyjnym, co umożliwia odciążenie mięśni i ich prawidłową regenerację. Co więcej, pozwala to uniknąć dolegliwości bólowych, takich jak sztywność karku. Jednak, aby mogły w prawidłowy sposób funkcjonować, należy je odpowiednio dopasować do osobistych preferencji czy potrzeb. Zatem nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie poduszki Cieszyn sprawdzą się w naszej sypialni!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Cieszyn lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: