Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Piekary Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Piekary Śląskie - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Piekary Śląskie

W wielu miejscach można przeczytać, że inwestycja w dobre podłoże do snu to jedna z najlepszych możliwych opcji. Dlaczego tak jest? Ponieważ starannie dobrany materac może zminimalizować dolegliwości bólowe w okolicach kręgosłupa występujące o poranku, a ponadto sprawić, by zasypianie nastąpiło niemal od razu po położeniu się do łóżka. Jest to możliwe dzięki materiałom wysokiej jakości, innowacyjnym technologiom i wydłużonej żywotności. Chcesz sprawdzić na własnej skórze, czy te słowa są prawdą? Odwiedź sklep materace Piekary Śląskie i zapoznaj się z jego niesamowitym, doskonale wyselekcjonowanym asortymentem. Materace Piekary Śląskie powstały po to, by odpowiednio podpierały kręgosłup użytkownika, wspierały regenerację mięśni i zapewniały nieprawdopodobnie wysoki komfort. Asortyment nie ogranicza się jednak jedynie do kilku modeli - w ofercie znajdują się propozycje piankowe, sprężynowe i ortopedyczne o różnych twardościach. Modele te są w stanie trafić w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. Gdzie kupić materace Piekary Śląskie? Wybór należy do Ciebie! Te niesamowite produkty są dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online.

Materace piankowe Piekary Śląskie

Co przychodzi Ci na myśl, gdy chcesz powiedzieć o najbardziej innowacyjnym surowcu na świecie? W środowisku sypialnianym poprawna odpowiedź jest tylko jedna - są to oczywiście pianki! Nowoczesne podłoża do snu zbudowane na ich bazie (takie, jak materace piankowe Piekary Śląskie) posiadają masę pozytywnych właściwości. Najchętniej wybierane modele bardzo często składają się z kilku warstw tych niesamowitych komponentów, dzięki czemu zyskują jeszcze więcej pozytywnych cech. Materace piankowe Piekary Śląskie doskonale dopasowują się do kształtu ciała użytkownika, a jednocześnie podpierają jego kręgosłup. Bez obaw można więc stwierdzić, że są to produkty łączące najbardziej pożądane przez użytkowników właściwości.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Piekary Śląskie

Materace sprężynowe Piekary Śląskie to produkty, które są bardzo często polecane dla osób z bólami kręgosłupa, a także dla sportowców i seniorów. Wynika to z faktu, iż są one niesamowicie elastyczne punktowo, a więc zapewniają ponadprzeciętny komfort użytkowania i przyczyniają się do szybkiej regeneracji mięśni i stawów. Nie są to jednak jedyne grupy osób, w przypadku których materace sprężynowe Piekary Śląskie są polecane. Doskonale sprawdzają się również w sypialniach u par (szczególnie tych, w których występuje duża różnica wagowa). Indywidualna praca sprężyn sprawia bowiem, że podłoża nie przenoszą nacisków, co pozwala się wyspać zarówno jednej, jak i drugiej osobie.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Piekary Śląskie

Jeśli oczekujesz od podłoża do snu czegoś zdecydowanie ważniejszego, niż tylko wygody, wybierz materace ortopedyczne Piekary Śląskie. Produkty te charakteryzują się niezwykłą budową, która ułatwia utrzymanie prawidłowej pozycji ciała przez całą noc. Sprawdzają się zarówno jako uzupełnienie leczenia, jak i element profilaktyki schorzeń kręgosłupa. Materace ortopedyczne Piekary Śląskie zdobyły liczne wyróżnienia i certyfikaty, które są potwierdzeniem ich licznych właściwości prozdrowotnych.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Piekary Śląskie

Ból kręgosłupa szyjnego i barków może występować między innymi w momencie, gdy poduszka jest źle dobrana. Jak temu zapobiec? W bardzo prosty sposób: wystarczy odwiedzić sklep poduszki do spania Piekary Śląskie i wybrać model, który wydaje się być najbardziej odpowiedni. Wypełnienie produktów jest bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu te dopasowują się do kształtu głowy i pozycji snu. Na uwagę zasługuje również wierzchnia warstwa wyrobów. Poduszki Piekary Śląskie są pokryte poszyciem wykonanym z bawełny, czyli materiału niesamowicie przyjemnego w dotyku, posiadającego właściwości antyalergiczne.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Piekary Śląskie lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: