Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lubliniec

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lubliniec - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lubliniec

To właśnie w łóżku codziennie budzimy się i zasypiamy, przeznaczając aż ⅓ doby na sen. Z uwagi na to warto zadbać o wysokiej jakości podłoże do spania, które jest w stanie zapewnić nam efektywny i zdrowy wypoczynek. W pierwszej kolejności warto rozważyć materace Lubliniec, które stanowią jednocześnie najlepsze rozwiązanie. Dlaczego? Tego rodzaju produkty zostały stworzone specjalnie w celu poprawienie jakości snu. Z uwagi na to, ich budowa oraz właściwości są w stanie nie tylko zagwarantować nam higieniczne warunki, ale także idealne dopasowanie do anatomicznych kształtów ciała. W ten sposób mogą prawidłowo wspierać oraz ustabilizować nasz kręgosłup, jednocześnie zachowując go w fizjologicznym ułożeniu. Decydując się na materace Lubliniec, pamiętajmy, aby dopasować odpowiedniego modele do naszych osobistych potrzeb oraz preferencji. Wybierając sprawdzone i wysokiej jakości produkty do spania, jesteśmy w stanie zapewnić sobie nie tylko efektywny, ale także i komfortowy wypoczynek. Właśnie dlatego materace Lubliniec powinny znaleźć się w naszym łóżku, podobnie jak ergonomiczne poduszki.

Materace piankowe Lubliniec

Pozytywną opinią wśród nas cieszą się materace piankowe Lubliniec. Są cenione z kilku powodów, w tym za niezwykłą miękkość oraz przyjemne wrażenie otulenia w czasie snu. Jest to możliwe poprzez zastosowanie innowacyjnej pianki, która w odpowiedni sposób dopasowuje się do ciała użytkownika. Co więcej, można podzielić ją na kilka rodzajów, z czego każdy z nich wyróżnia się innymi właściwościami, co wielu producentów wykorzystuje, łącząc kilka pianek w jednym modelu. W ten sposób jesteśmy w stanie idealnie dopasować materace piankowe Lubliniec do swoich potrzeb oraz preferencji.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Lubliniec

Materace sprężynowe Lubliniec znane były nam jeszcze kilkanaście lat temu, jednak na przestrzeni lat uległy znacznemu unowocześnieniu. W ich wnętrzu znaleźć można teraz innowacyjne sprężyny kieszeniowe, które w dużej mierze różnią się od tradycyjnych tym, że zostały umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych. Dzięki temu są one w stanie pracować niezależnie od siebie pod wpływem nacisku użytkownika. W ten sposób materace sprężynowe Lubliniec gwarantują nam wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Lubliniec

Dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa stają się codziennością? Sprawdź jedno z wielu rozwiązań, jakim są materace ortopedyczne Lubliniec. Zapewniają one w czasie snu prawidłową stabilizację kręgosłupa oraz umożliwiają zachowanie go w fizjologicznym ułożeniu. Z uwagi na to, są w stanie zniwelować nie tylko dolegliwości bólowe, ale także zredukować ryzyko pogłębiania się schorzeń kręgosłupa. Co więcej, materace ortopedyczne Lubliniec są w stanie każdemu z nas zagwarantować komfortowy i zdrowy wypoczynek w antyalergicznych warunkach.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Lubliniec

Coraz więcej osób docenia poduszki do spania Lubliniec, a wszystko z uwagi na szeroki wybór. Na rynku dostępne są modele z wypełnieniem naturalnym, syntetycznym oraz piankowym, z czego każdy rodzaj oferuje inny komfort oraz właściwości. Co więcej, możemy odpowiednio dopasować model do preferowanej wysokości, twardości czy rozmiaru wybranego przez nas produktu. Dzięki temu mamy pewność, że nasza głowa, barki czy kręgosłup w odcinku szyjnym będą wspierane w prawidłowy sposób. Z uwagi na to nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie poduszki Lubliniec dostępne są w sklepach!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Lubliniec lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: