Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Częstochowa

Materace, poduszki, kołdry, pościel Częstochowa - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Częstochowa

Zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny! Pomogą Ci w tym materace Częstochowa! Dlaczego warto jest wybierać właśnie je? Przede wszystkim ze względu na fakt, że znajdziemy tam szeroką gamę produktów wyłącznie od najlepszych producentów. Co istotne, dostępne są modele, które nadadzą się już od pierwszych dni życia. Przekonaj się, co dokładnie oferują Ci materace Częstochowa! Dlaczego materac odgrywa tak ważną rolę? Pamiętajmy, że to on odpowiednio ma podpierać nasze ciało, wspomagać regenerację i po prostu gwarantować najwyższy komfort wypoczynku. Materace Częstochowa gwarantują nam produkty między innymi wypełnione pianką termoelastyczną wysokoelastyczną czy nawet lateksową, lecz również sprężynowe, które należą do szczególnie stabilnych, dzięki czemu dobrze sprawdzą się nawet dla cięższych z nas. Dlaczego jeszcze warto jest postawić na materace Częstochowa? Za ich pośrednictwem zaopatrzyć możemy się też w porządne poduszki, które powinny podpierać dobrze naszą głowę, szyję, a dokładniej odcinek szyjny kręgosłupa, lecz też barki.

Materace piankowe Częstochowa

Modele termoelastyczne, wypełnione solidną pianką wysokoelastyczną czy może też lateksową? Na myśli mamy tutaj właśnie materace piankowe Częstochowa, czyli kategorię, która oferuje produkty, spośród których każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie! Dostępne są zarówno materaca bardziej miękkie, polecane dla osób lżejszych, lecz też twarde, stabilne, które powinni wybierać ciężsi z nas. Trzeba też podkreślić, że materace piankowe Częstochowa są w pełni bezpieczne dla alergików, a to przez strukturę wkładu, która uniemożliwia rozwój grzybów, pleśni czy też bakterii!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Częstochowa

Dla kogo idealnie nadadzą się materace sprężynowe Częstochowa? Jest to idealna opcja dla każdego, kto szuka porządnego podparcia całego ciała. Tutaj zwłaszcza świetnie nadadzą się modele typu multipocket, które posiadają dużą ilość sprężyn o malutkiej średnicy. Co istotne, każdy element wkładu dodatkowo został umieszczony w osobnej kieszeni, dzięki czemu powierzchnia redukuje odczuwanie drgań i ugina się wyłącznie w miejscach, na które nacisk jest wywierany. Materace sprężynowe Częstochowa to bez wątpienia strzał w dziesiątkę!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Częstochowa

Jak zadbać o regenerację na najwyższym poziomie? Wybierając najlepszy materac - tutaj przede wszystkim naszą uwagę powinna zwrócić taka kategoria jak materace ortopedyczne Częstochowa. Zastanawiasz się dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że tego typu wyroby tworzone są z najlepszych materiałów z troską o każdy szczegół. Łączy się tu między innymi sprężyny kieszeniowe czy też różnego rodzaju pianki. Materace ortopedyczne Częstochowa to oczywiście świetna opcja dla każdego, kto mierzy się z problemami zdrowotnymi, lecz też dla tych z nas, którzy po prostu zatroszczyć się o dobrą kondycję zdrowotną.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Częstochowa

Nowoczesne poduszki do spania Częstochowa to prawdziwy hit. Jestesmy przekonani, że wniosą one Twój komfort snu na wyższy poziom! A to wszystko za sprawą starannie opracowanych surowców, które wykorzystywane są w procesie produkcji. Poduszki Częstochowa na pewno będą odpowiednio podpierać głowę i szyję, zapobiegać wykształcaniu się różnego rodzaju kłopotom. Jednocześnie są one w stanie pomóc nam się rozluźnić i też zrelaksować! Wybierz te produkty i zaopatrz się w nie już dzisiaj! Bez wątpienia warto.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Częstochowa lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: