Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Knurów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Knurów - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Knurów

Aby poprawnie funkcjonować, każdy z nas potrzebuje snu. Jest to stan fizjologiczny, podczas którego organizm może się zregenerować i wypocząć. Proces ten mogą wspomóc materace Knurów. W jaki sposób? Każdy z nas ceni sobie komfort we własnym łóżku, a wiąże się to z wyborem właściwego podłoża do spania. Pod uwagę trzeba wziąć indywidualne preferencje, które dotyczą przede wszystkim wypełnienia oraz twardości. Równie ważne są osobiste parametry, takie jak waga, wiek oraz stan zdrowia. Z uwagi na to warto wiedzieć, jakie oferuje materace Knurów. Dobrym wyborem będą modele, które posiadają pokrowce z możliwością ściągnięcia i wyprania. Większą efektywność snu zapewnić mogą również ergonomiczne poduszki czy antyalergiczna pościel. Materace Knurów w swojej ofercie mają wysokiej jakości produkty, których jakość w pozytywny sposób wpływa na nasz sen. Możliwe to jest dzięki odpowiedniemu wsparciu kręgosłupa oraz stabilizacji całego ciała. Wybierajmy tylko te modele, które będą idealnie spełniać wszystkie nasze oczekiwania.

Materace piankowe Knurów

Materace piankowe Knurów są jednymi z najwygodniejszych produktów służących do spania. Wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnego wkładu, w skład którego wchodzi niezwykle otulająca ciało pianka, która zależnie od rodzaju może posiadać inne cechy. Budowa większości z produktów opiera się na ich łączeniu, w efekcie czego można uzyskać idealny dla poszczególnych użytkowników model. Materace piankowe Knurów należy wybierać przez pryzmat indywidualnych preferencji oraz potrzeb, ponieważ ma to duży wpływ na komfort, jaki odczujemy oraz wsparcie ciała.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Knurów

Jedną z opcji poprawy komfort wypoczynku są materace sprężynowe Knurów, które charakteryzują się przede wszystkim niesamowitą sprężystością! Idealnie sprawdzą się w każdej sypialni, a to wszystko dzięki wysokiej elastyczności punktowej oraz redukcji drgań. Fakt ten umożliwia odpowiednia budowa wkładu, którą w większości modeli stanowią sprężyny kieszeniowe. Każda z nich jest osadzana w indywidualnej, materiałowej kieszeni, co umożliwia pracę tylko w miejscu nacisku, poprzez brak wzajemnego kontaktu. W ten sposób materace sprężynowe Knurów są gwarancją idealnego dopasowania się do kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Knurów

Współcześnie wiele osób zmaga się z różnymi bólami lub schorzeniami kręgosłupa. W celu zagwarantowania sobie ulgi oraz komfortu podczas nocnego wypoczynku warto wybrać materace ortopedyczne Knurów. Charakteryzują się między innymi wysoką elastycznością punktową oraz aż siedmioma strefami twardości, za pomocą których idealnie dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała. Materace ortopedyczne Knurów pozytywnie oddziałują nie tylko na jakość snu, ale także na stan naszego zdrowia. Z racji tego warto już dziś sprawdzić, który model będzie doskonały dla nas!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Knurów

Poduszki do spania Knurów to niezbędny element każdego łóżka. Dlaczego? Przede wszystkim gwarantuje najwyższej jakości wypoczynek, a także umożliwia zachowanie kręgosłupa szyjnego w fizjologicznym ułożeniu. Jest to możliwe z uwagi na innowacyjna budowę oraz dopasowanie wybranego modelu do swoich osobistych potrzeb, preferencji, a także czynników. Wśród nich wyróżnić można odpowiedni rozmiar poduszki Knurów oraz jej wysokość, twardość czy rodzaj wypełnienia. Zatem nie czekajmy i już dziś wybierzmy model idealny dla siebie!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Knurów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: