Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pszczyna

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pszczyna - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pszczyna

Zdrowy i spokojny wypoczynek jest niezwykle ważny, gdyż w znaczący sposób wpływa na prawidłowe funkcjonowanie człowieka w ciągu dnia, a także odpowiada za dobre samopoczucie. Właśnie dlatego, warto postawić na materace Pszczyna, które są w stanie wpłynąć na niego w pozytywny sposób. Jest to możliwe za sprawą innowacyjnej budowy oraz właściwości wynikających z zastosowanego wewnątrz wypełnienia. Dzięki temu są one w stanie idealnie dopasować się do naszego kręgosłupa oraz w prawidłowy sposób wspierać całe ciało, umożliwiając jego zregenerowanie się. Pamiętajmy jednak, że materace Pszczyna muszą być odpowiednio dopasowane do naszych osobistych preferencji, potrzeb oraz czynników, takich jak waga, wiek czy stan zdrowia. Wybrane przez nas modele znaleźć można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Pamiętajmy jednak, że materace Pszczyna to tylko jedne z elementów wyposażenia łóżka i warto uwzględnić również poduszki czy kołdry.

Materace piankowe Pszczyna

Do najczęściej wybieranych elementów wyposażenia łóżka zaliczyć można materace piankowe Pszczyna. Wszystko z uwagi na fakt, iż są one uniwersalne i posiadają szeroką gamę zróżnicowanych modeli. Jest to możliwe poprzez zastosowanie wewnątrz pianki, która wyróżnia się licznymi cechami w zależności od konkretnego rodzaju. W ten sposób są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób, jednak to nie wszystko! Jak się okazuje, wszystkie materace piankowe Pszczyna wyróżniają się niewiarygodną miękkością, komfortem wypoczynku oraz przyjemnym wrażeniem otulenia!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Pszczyna

Chcąc stworzyć wygodne łóżko do sypialni, warto przede wszystkim postawić na odpowiednie podłoże do spania. Idealną propozycją dla par oraz osób ceniących sprężyste modele są materace sprężynowe Pszczyna, które wyróżniają się licznymi cechami oraz właściwościami, jak np. wysoka elastyczność punktowa i redukcja drgań. Jest to efekt wykorzystania wewnątrz nowoczesnych sprężyn kieszeniowych, które od tradycyjnych różnią się tym, że zostały umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych. Z uwagi na liczne cechy oraz pozytywny wpływ na jakość naszego snu, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace sprężynowe Pszczyna.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Pszczyna

Wielu z nas nie wie, jak bardzo wyjątkowe są materace ortopedyczne Pszczyna. Produkty te odznaczające się statusem wyrobu medycznego oraz wszystkimi niezbędnymi certyfikatami czy atestami. Z uwagi na to, dbają nie tylko o jakość naszego snu, ale również o kręgosłup. Jest to możliwe poprzez innowacyjną budowę oraz właściwości, które umożliwiają idealne dopasowanie się do kręgosłupa i zachowanie go w fizjologicznej pozycji przez całą noc. Dzięki temu materace ortopedyczne Pszczyna są w stanie wyeliminować dolegliwości bólowe spowodowane schorzeniami, a także zminimalizować ryzyko pogłębienia się schorzeń.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Pszczyna

Nie wiesz, jak podnieść jakość i efektywność swojego wypoczynku? Postaw na poduszki do spania Pszczyna! Tego typu produkty są w stanie odpowiednio dopasować się do anatomicznego kształtu głowy, przez co wspierają kręgosłup w odcinku szyjnym, a także umożliwiają prawidłową regenerację mięśni. Dzięki temu zachowujemy fizjologiczną pozycję w czasie snu, a rano budzimy się pełni energii i bez dolegliwości bólowych, np. ze strony karku. Jednak, aby móc cieszyć się pozytywnym wpływem poduszki Pszczyna na zdrowy sen, w pierwszej kolejności pamiętajmy, że muszą być one odpowiednio dopasowane do użytkownika.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Pszczyna lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: