Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Skoczów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Skoczów - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Skoczów

W dzisiejszych czasach coraz częściej diagnozuje się problemy ze strony kręgosłupa. Dotyczą one najczęściej schorzeń i chorób, na których rozwój ma wpływ między innymi styl życia oraz nasze nawyki. Właśnie dlatego warto nie tylko w ciągu dnia dbać o plecy, ale pamiętać o tym również w czasie nocy, w czym pomóc mogą materace Skoczów. Każda sypialnia składa się z łóżka oraz jego najważniejszego elementu - podłoża do spania. Jego rola jest niezwykle ważna, gdyż stabilizuje kręgosłup, utrzymując go w prawidłowej pozycji w czasie snu. W ten sposób zapobiega kształtowaniu się oraz rozwijaniu licznym schorzeniom. Jest to możliwe z uwagi na innowacyjną budowę oraz właściwości, które w dużej mierze wynikają z zastosowanego wypełnienia - pianki lub sprężyny. Jednak pamiętajmy, że materace Skoczów, aby mogły w prawidłowy sposób wspierać nasze ciało, muszą być w odpowiedni sposób dopasowane do użytkownika. Na zdrowy i spokojny sen wpływa wiele elementów, w tym poduszka do spania czy ciepła kołdra. Jednak głównym elementem są materace Skoczów, które dodatkowo mogą w znaczący sposób poprawić jakość wypoczynku.

Materace piankowe Skoczów

Przyjemnie otulające oraz miękkie podłoże do spania? Idealnie sprawdzą się tutaj materace piankowe Skoczów, które zaliczane są do jednych z najbardziej uniwersalnych produktów do spania. Wszystko za sprawą wypełnienia, na które składają się liczne pianki, w tym termoelastyczne, wysokoelastyczne czy lateksowe. Każda z nich oferuje inne właściwości, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować je do swoich osobistych potrzeb oraz preferencji. Z uwagi na to warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace piankowe Skoczów.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Skoczów

Wyjątkowo sprężyste podłoże do spania już dziś może być w zasięgu naszych rąk! Wystarczy tylko sprawdzić materace sprężynowe Skoczów. Są to produkty, które wyróżniają się zastosowanym wewnątrz wypełnieniem, które często stanowią sprężyny kieszeniowe. Wyróżnia je to, że każda ze sprężyn jest oddzielona materiałową kieszonką zapewniającą uginanie się podłoża do spania tylko w miejscu nacisku naszego ciała. Co więcej, materace sprężynowe Skoczów gwarantują każdemu użytkownikowi redukcję drgań oraz wysoką elastyczność punktową.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Skoczów

Materace ortopedyczne Skoczów zaliczane są jako specjalistyczne produkty do spania, które posiadają status wyrobu medycznego. Jednak co je wyróżnia? Przede wszystkim innowacyjna budowa oraz właściwości (w tym prozdrowotne), dzięki którym nasz kręgosłup ma najlepsze wsparcie w czasie snu. Fakt ten sprawia, że materace ortopedyczne Skoczów są w stanie zminimalizować ryzyko powstawania lub kształtowania się schorzeń kręgosłupa. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie modele są dostępne w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Skoczów

Zastanawiasz się, jak wyeliminować poranne dolegliwości bólowe ze strony szyi i karku? Wypróbuj najwyższej jakości poduszki do spania Skoczów! Są to unikalne modele, wyróżniające się innowacyjnym wypełnieniem. Podzielić je można z uwagi na rodzaj zastosowanego materiału na naturalne (np. puch kaczy lub gęsi), syntetyczne (np. włókna poliestrowe) czy piankowe (np. pianka termoelastyczna). Ich wybór jest niezwykle ważny, gdyż poduszki Skoczów umożliwiają prawidłowe wsparcie kręgosłupa szyjnego, głowy oraz barku. Z uwagi na to pamiętajmy, aby wybierać je, uwzględniając twardość, wielkość i wysokość danego modelu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Skoczów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: