Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ustroń

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ustroń - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ustroń

Spokojna noc spędzona w wygodnym łóżku brzmi dla Ciebie jak absurd? Czas to zmienić! Podłoże na którym przychodzi Ci zasypiać to niezwykle istotna składowa całego Twojego samopoczucia. Jeśli chcesz budzić się wyspany, zadbaj o to, by było ono wysokiej jakości. Innowacyjne produkty jak materace Ustroń to świetny wybór. W naszej ofercie znajdziesz modele piankowe, sprężynowe, czy ortopedyczne. Szeroki wybór zachęca coraz więcej klientów do zakupu produktu dobranego do indywidualnych potrzeb. Decydując się na materace Ustroń weź pod uwagę swoje wymagania, a także wzrost, wagę, czy stan zdrowia. Przyjrzyj się oferowanym rodzajom wypełnień, które cechują się ogromem różnych właściwości. Pamiętaj, że dobór odpowiedniego produktu pozwoli Twojemu organizmowi na pełną regenerację podczas snu. Jak wiadomo, najważniejsze jest podłoże na którym śpimy, nie zapomnij jednak o dogodnych warunkach dla snu - istotne jest światło, wysokiej jakości kołdra, czy poduszki. Materace Ustroń to innowacyjne rozwiązania, które pozwolą Ci korzystać z nocnego wypoczynku w stu procentach. Sprawdź jak wygląda nasza oferta i zapewnij sobie być może najwyższy dotychczas komfort snu!

Materace piankowe Ustroń

Jeśli oczekujesz komfortowego snu i odpowiedniego wsparcia dla kręgosłupa koniecznie zwróć uwagę na materace piankowe Ustroń. Charakteryzują się one niezwykłą elastycznością, a także perfekcyjnie dopasowują się do kształtu Twojego ciała. Materace piankowe Ustroń zawierają hipoalergiczne wypełnienie, które chroni alergików, a także pozwala dbać o higienę snu. Innowacyjność i właściwości produktu zachęcają do jego zakupu coraz więcej klientów. Modele te nie przenoszą drgań, dlatego idealnie sprawdzą się parom. To także świetny wybór dla dzieci, których układ kostny jeszcze się rozwija.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Ustroń

Jeśli zależy ci na sprężystości, która zapewni Ci stabilność całego ciała wypróbuj materace sprężynowe Ustroń. Wśród produktów królują modele kieszeniowe, które wypełnione są duża ilością sprężyn zamkniętych w osobnych częściach materiału. Elementy są zupełnie niewyczuwalne, a jednocześnie dbają o odpowiednie podparcie kręgosłupa. To dobra opcja dla par o dużej różnicy wagowej. Dzięki elastyczności punktowej uginają się tylko w miejscu, w którym położony jest ciężar ciała. Materace sprężynowe Ustroń nie przenoszą drgań i pozwalają na to, by Twój sen przebiegał spokojnie. Innowacyjne technologie sprawiają, że po te modele sięga coraz więcej miłośników klasyki, którzy oczekują nowoczesnych rozwiązań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Ustroń

Zdrowy kręgosłup to podstawa odpowiedniego funkcjonowania całego organizmu. Materace ortopedyczne Ustroń zapewnią mu perfekcyjne podparcie. Modele te pomagają w zapobieganiu powstawania wad postawy, a także są idealnym wyjściem przy rehabilitacji. Jeśli jesteś w trakcie leczenia, lub dotknęło Cię schorzenie kręgosłupa to wybór idealny. Materace ortopedyczne Ustroń pozwalają na całkowitą regenerację organizmu podczas snu. To także dobry wybór dla osób w podeszłym wieku, dla których komfortowe podłoże jest niesamowicie istotne. Zadbaj o zdrowie kręgosłupa i jakościowy sen wybierając właśnie ten model.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Ustroń

Poduszki do spania Ustroń pomogą Ci pozbyć się nawracającego bólu okolic karku. Komfortowy sen to jedna z najważniejszych składowych życia. By spać spokojnie, musisz mieć do tego odpowiednie warunki. Poduszki Ustroń pomogą Ci wypocząć spokojnie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów produkty dbają o perfekcyjne podparcie okolic głowy, karku i szyi. Dbają one o Twoje zdrowie, niwelując wady postawy i zapobiegając powstawaniu nowych. To bardzo dobry wybór dla alergików - produkty wyposażone są w pokrowiec, który możesz regularnie prać. W asortymencie znajdziesz zarówno klasyczne modele puchowe, jak i innowacyjne produkty wykonane z niesamowicie elastycznej pianki.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Ustroń lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: