Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Zawiercie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Zawiercie - Śląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Zawiercie

Od razu po przebudzeniu odczuwasz dyskomfort i ból w okolicach kręgosłupa? A może wieczorem przewracasz się z boku na bok w poszukiwaniu idealnej pozycji snu? Jeśli te problemy Cię dotyczą, to znak, że Twoje obecne podłoże nie jest dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Wybierz materace Zawiercie i ciesz się wysokiej jakości propozycjami, które z pewnością trafią w Twoje gusta. Sklepy stacjonarne, jak i internetowe posiadają w swojej ofercie szereg produktów, których właściwości wydają się być zachęcające. Pojawia się więc pytanie: jak wybrać odpowiedni model z takiej rzeki propozycji? W sklepie materace Zawiercie nie ma takiego problemu - wszystkie produkty (piankowe, sprężynowe, ortopedyczne) są dopracowane w każdym calu. Nie trzeba więc martwić się o jakość wybranego produktu, a w zamian za to można poświęcić 100% swojej uwagi na wybór odpowiednich parametrów. Materace Zawiercie to produkty zaprojektowane i wyprodukowane przez światowej sławy producentów, którzy nie bez powodu zdobyli tak wielkie uznanie. Ich modele już od lat spełniają oczekiwania przeróżnych użytkowników.

Materace piankowe Zawiercie

Materace piankowe Zawiercie od lat cieszą się rosnącą popularnością. Ich wnętrze jest wypełnione komponentami o przeróżnych właściwościach. Pianki termoelastyczne znacznie różnią się od pianek wysokoelastycznych, czy też lateksowych, dzięki czemu podłoża zbudowane na ich bazie są niezwykle różnorodne i praktyczne. Materace piankowe Zawiercie to wyroby, którym nie sposób odmówić wygody nie do opisania oraz właściwości prozdrowotnych. Umiejętność reagowania na naciski i temperaturę ciała, a także doskonałe podparcie dla kręgosłupa to tylko jedne z wielu ich licznych zalet.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Zawiercie

Podłoża na bazie sprężyn bonellowych, które były używane kilkanaście lat temu utrudniały nocny wypoczynek niemal każdemu. Modele dostępne dziś są jednak zupełnie inne niż wspomniane propozycje, na co najlepszym przykładem są materace sprężynowe Zawiercie. Te niezwykle innowacyjne wyroby zostały zbudowane na bazie sprężyn, które umieszczono pojedynczo w oddzielnych kieszonkach. Indywidualna praca ruchomych elementów przyczynia się do tego, że materace sprężynowe Zawiercie są niezwykle komfortowe, a w dodatku doskonale podpierają kręgosłup.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Zawiercie

Prawie każdy użytkownik ma jakieś indywidualne potrzeby, nawet jeśli o nich nie wie. Pewne parametry są bowiem koniecznością, na jaką należy zwrócić uwagę podczas wybierania podłoża do snu. Mowa o wadze, wzroście i schorzeniach, na które cierpi potencjalny użytkownik. W oparciu o nie (a szczególnie o ostatni czynnik) można dobierać materace ortopedyczne Zawiercie. Są to propozycje podzielone na zróżnicowane strefy twardości, które podpierają każdą część ciała z osobna. Ponadto, wspomagają regenerację mięśni i stawów. Nie czekaj - postaw swoje zdrowie na pierwszym miejscu i już dziś dowiedz się, jakie oferuje materace ortopedyczne Zawiercie!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Zawiercie

Ciało podczas nocnego wypoczynku powinno być rozluźnione, a co za tym idzie - powinno się regenerować. Jeśli zależy Ci na produkcie, który Ci w tym pomoże, wybierz poduszki Zawiercie. Modele wchodzące w skład oferty są propozycjami bardzo starannie wyselekcjonowanymi, w pełni ergonomicznymi i niesamowicie wygodnymi. Są doskonałym dowodem na to, że olbrzymi komfort użytkowania i właściwości prozdrowotne są czymś, co się ze sobą łączy. Odwiedzając sklep poduszki do spania Zawiercie nie musisz martwić się o to, że kupisz nieodpowiedni produkt - możesz testować dostępne propozycje do woli i korzystać z rad doświadczonych ekspertów.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Zawiercie lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Śląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: